15 Visdārgākās Mājas Pasaulē – Vai Spēj Iedomāties, Cik Tās Ir Dārgas?

Esi kādreiz sapņojis par to, ka tev piederētu pašam savs salons, boulinga aleja vai augstākās klases peldbaseins tavā paša mājā? Nu, šajā sarakstā tu redzēsi pasaules visdārgākās luksus mājas, kas taisītas bagātajiem vai karaliskajiem.

15 CENTRAL PARK WEST, NY ($45M)

Multi miljonu savrupmāja, kas pieder fondu menedžerim Danielam Loeb, kas ir zināma kā viena no visekskluzīvākajām un izšķērdīgākajām adresēm Ņujorkā. Kas tai liek izcelties šajā ultra luksus mājā ir arī tas, ka tā pašlaik pieder vienam no mūsdienu elitārākajiem miljardieriem.

PROMISED LAND, MONTECITO, KALIFORNIJA ($88M)

Šis 42-akru īpašums pieder nevienam citam, kā mediju karalienei, Oprai Winfrejai. Ne tikai tas, ka Promised Land Montecito ir pašam savs cilvēka veidots ezers, bet arī tas, ka mājai ir gan āras, gan iekštelpu kino teātris.

MANSION DE L’AMITIE, PALM BEACH, FLA ($95M)

Kopā $94M vērts, šis, okeāna malā , īpašums lepojas ne tikai ar savu kolosālo balles telpu, bet arī ar savu konservatoriju. Šis luksus Palm  īpašums pirms tam ir piederējis Donaldam Trumpam, bet tad to nopirka Krievu biržas magnāts par $95M.

12. SILICON VALLEY MANSION, LOS ALTOS HILLS, CALIFORNIA ($100M)

Krievu miljardieris Yuri Milner, kas ar mājaslapu, kas vērta $1 miljardu, nopirka māju par $100M Amerikā. Tai ir gan iekštelpu, gan āras baseins un tenisa paviljons. Neskatoties uz to, ka uztaisot vienu no lielākajiem pirkumiem par vienu māju Amerikā, šis magnāts galvenā rezidence ir Maskavā kopā ar viņa sievu un meitām.

11. FURTHER LANE DE MENIL, EAST HAMPRON, NY. ($103M)

Further Lane De Menil ir 40-akru īpašums kuru nopirka miljardieris Rons Barons no Adelaines  de Menil un Edmunda Carpentera.

10. MOUNTAIN HOME ROAD, WOODSIDE, CALIFORNIA ($117.5M)

Masayoshi dēlam piederošā $117.5miljonus vērtais īpašums ir arī uzskatāms par mazu kopienu ar pašiem savu māju priekš atkāpšanās, atsevišķu bibliotēku un, protams, peldbaseinu un tenisa korti.

9. XANADU 2.0, SEATTLE, WASHINGTON ($120.5M)

Šajā mājā ir uzstādītas augstas tehnoloģijas iekārtas. Savrupmājā pieder pasaules bagātākajam vīrietim Billam Gatsam. Šī masīvā būdiņa tika taisīta vairāk kā 7 gadus, Tam ir tādas ērtības kā 2500 kvadrātpēdu sportazāle un 60 pēdu iekštelpu peldbaseins.

8. BLOSSOM ESTATE, PALM BEACH, FLORIDA ($130M)

Šis ekstravagantais īpašums kādreiz ir piederējis Kenam Griffinam un tā  noteikti ir lieliska māja lai atpūstos un relaksētos. Tam ir tenisa korti un, protams, pašam sava piestātne.

7. BROKEN O RANCH, AUGUSTA ($132.5M)

Šī multi-miljonu māja ir tikai šādi novērtēta, jo tās īsto cenu aizsargā štata likumi. Lai gan tajā ir arī zirgu staļļi un zemes platība ir pietiekami liela, lai varētu rūpēties kopsummā par 4500 liellopiem.

6. ELLISON ESTATE, WOODSIDE, CALIFORNIA ($200M)

Saukta pēc tā miljardiera īpašnieka un Oracle īpašnieka Larrya Ellisona, šis īpašums ir iedvesmojies no japāņu stila ar pašam savu ezeru un vannu māja un tējas namiņš. Īpašumam ir 10 papildu mājas.

5. ONE HYDE PARK, LONDON, U.K. ($221M)

One Hyde parks ir zināms kā viens no ekstravagantākajiem un dārgākajiem apartamentu rajoniem. Tam ir atpūtas telpas, kā bagātības un relaksācijas istabas, treniņu studijas un izklaižu istabas.

4. KENSINGTON PALACE GARDENS, LONDON, U.K. ($222M)

  Šī luksus māja pieder Tamara, meita F1 miljonāram Bernie Ecclestone. Vienreizējās papildiespējams šajā mājā iekļauj atpūtas telpas, kā boulinnga allejas, naktsklubu un arī vannu, kas taisīta no Amazones kristāliem.

Šķir nākamo lapu un aplūko, trīs pasaules dārgākās mājas pasaulē!

You may also like...