Pasaules Pirmā “Pārvietojamā Sala,” Kas Ļaus Bagātiem Cilvēkiem Radīt Pašiem Sev Privāto Paradīzi Jebkur, Kur Vien Tie Gribēs!

Doma par to, ka cilvēki mūsdienās būvē un dzīvo omulīgas, mobilās un mazās mājās lai taupītu teritoriju un naudu. Daži vel sapņo par viņu pašu privātām luksus mājām. Labās ziņas ir, ka bagātie cilvēki var tikt pie viņu privātajām eko draudzīgām salām jebkur uz zemeslodes, kas nāks jebkādā izmērā, formā un kas ir labākais, ka tās būs pārvietojamas.

Amillarah privātā sala, kas sola šo, kad viņi atklāja viņu lielos plānus par pirmajām pārvietojamajām salām.

Domājams šīs salas varētu izskatīties vienreizēji dārgas, tā pati sevi uzturēs un bus eko draudzīga.

Klientiem būs iespēja radīt pašiem savu paradīzes salu, ko varēs veidot no zaļajiem laukumiem, peldbaseiniem, kuģu piestājām un vairāk…

Dutch Docklands sadarbībā ar Christie’s Internacional Real Estate ir īstie cilvēki aiz visa šī Amillarah privāto salu projekta.

Christie’s Internacional Real Estate, CEO, Dan Conn teica : iespēja, lai uztaisītu privāto salu uz ūdens ir testaments Dutch Dockland’s iemaņām šajā jomā.

Pircējiem ir iespēja pašiem modificēt izmēru, formu un stilu viņu rezidencei, visā iespējamajā plašajā atrašanās vietu piedāvājumā, sākot ar pirmo iespēju Maldives rajonā.

Dizainus radīja slavenais Dutch arhitekts Koen Olthuis, kas palīdzēja radīt Dutch Dockland’s 2005.gadā. Katra sala ne tikai izskatīsies super dārgi, bet arī uzturēs vidi balansā izmantojot pašu jaunāko tehnoloģiju.

Jau ir radītas 10 salas saskaņā ar Maldives vadību, kur kompānija radīs lagūnu priekš tuvākās lidostas. 33 salas tiks radītas Dubajā zem OQYANA Real Estate vārda, kamēr 30 salas tiksi radītas Miami.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu, kā arī aplūko unikālās bildes!

You may also like...