“AirBaltic” izsludinājis 200 jaunas darba vietas. Algas vienkārši iespaidīgi milzīgas!

2023. gada pirmajā pusgadā Latvijas nacionālā aviokompānija, kas pazīstama ar nosaukumu “airBaltic”, kopumā veiksmīgi piesaistīja 347 jaunus darbiniekus. Līdz ar to kopējais uzņēmumā nodarbināto personu skaits šobrīd ir pieaudzis līdz 2360. Saskaņā ar aviokompānijas oficiālo paziņojumu, to mērķis ir līdz 2023. gada beigām piesaistīt aptuveni 2500 prasmīgu cilvēku.

AirBaltic lepojas ar plašu darbaspēku, kas aptver daudzas profesijas un kompetences jomas. Viņu komandā ir vairāk nekā 740 stjuartu, vairāk nekā 450 speciālu gaisa kuģu apkopes darbinieku, aptuveni 400 kvalificētu pilotu, vairāk nekā 300 lidojumu nodrošināšanas un ekspluatācijas speciālistu, vairāk nekā 240 darbinieku komerciālos amatos un aptuveni 200 cilvēku, kas pilda dažādus ar biroju saistītus amatus. IT, HR un finanšu departamenti.

Aviosabiedrību jomā, īpaši attiecībā uz airBaltic, algu tēma ieņem galveno vietu.
Iesācēja līmeņa stjuartes amatu bieži meklē personas, kuras vēlas sākt karjeru aviokompāniju nozarē.
Šai konkrētajai lomai paredzētais algu diapazons ir robežās no 900 līdz 1750 eiro pirms attiecīgo nodokļu atskaitīšanas. Stjuartei ir jābūt ievērojamai pieredzei šajā jomā.
Pirms nodokļu nomaksas mēnešalga par šo lomu ir robežās no 1300 līdz 2100 EUR.

Otrā pilota loma Airbus A220-300 darbībā ir ārkārtīgi svarīga. Otrais pilots, kas kalpo par kapteiņa palīgu, palīdz veikt daudzus pienākumus, kuru mērķis ir garantēt gaisa kuģa drošu un efektīvu darbību.
Atkarībā no nostrādāto stundu skaita un pieredzes līmeņa gada bruto ienākumi šim amatam parasti ir robežās no 43 200 līdz 58 800 eiro.

Persona, kas ieņem Airbus A220-300 vecākā otrā pilota lomu
Pēc sekmīgas pārbaudes perioda pabeigšanas šajā amatā esošajām personām ir iespēja nopelnīt papildus produktivitātes piemaksu papildus gada pamatalgai 66 000 eiro apmērā.

Aviācijas jomā Airbus A220-300 inženiera lomai ir liela nozīme. Šie inženieri ir atbildīgi par Airbus A220-300 lidmašīnu projektēšanas, attīstības un apkopes uzraudzību, garantējot tās drošu un efektīvu funkcionalitāti.
Atalgojuma diapazons pirms nodokļu nomaksas ir no 2400 līdz 3700 EUR.

Persona, kurai ir pieredze apkopes iekārtu jomā, īpaši koncentrējoties uz mehānisko aspektu.
Darba alga noteikta 1600 EUR pirms nodokļu atskaitīšanas.

Algu diapazons tehniķiem, kuriem nav sertifikācijas, neatkarīgi no tā, vai viņiem ir DA40/DA42 tips, ir no EUR 2250 līdz EUR 2750 pirms nodokļu uzlikšanas. Un otrādi, B2 tehniķi, kas ir sertificēti un ir izgājuši apmācību Diamond DA40/DA42 lietošanai, var paredzēt algu diapazonā no EUR 3050 līdz EUR 3985 pirms nodokļu nomaksas.

Gaisa kuģu tehniķa-mehāniķa amatam aviācijas nozarē ir milzīga nozīme. Šī īpašā loma prasa visaptverošu izpratni un zināšanas B1.1 un B1.2 kategoriju specializētajās zināšanās un prasmēs.
Atalgojums: naudas atlīdzība par šo konkrēto lomu svārstās no 2750 līdz 3985 eiro pirms jebkādiem piemērojamiem nodokļiem.

Profesionāļi, kas pazīstami kā gaisa kuģu kabīņu mehāniķi, īpašu uzmanību pievērš gaisa kuģu kabīņu uzturēšanai un atjaunošanai. Viņu galvenais pienākums ir garantēt, ka lidmašīnas kabīne un tās dažādās iekšējās daļas ir lieliskā stāvoklī un atbilst visām drošības un normatīvajām prasībām.
Kompensācija: Pirms jebkādu ieturējumu veikšanas atalgojums ir robežās no 1500 līdz 1600 EUR.

Jaunākais gaisa kuģu metālapstrādes tehniķis ir ievada loma gaisa kuģu metālapstrādes nozarē, kas paredzēta personām, kuras šajā jomā ir iesācējs.
Ienākumi pirms nodokļu nomaksas sastāda 1500 eiro.

Persona, kas ir atbildīga par jaunākā ražošanas kontroles centra darbību pārraudzību.
Mēneša ienākumi pirms nodokļu atskaitīšanas ir 1800 EUR.

Komponentu darbnīcas mehāniķa pienākumi ietver dažādus pienākumus un uzdevumus darbnīcas vidē. Šie pienākumi ietver pārbaužu veikšanu, apkopes procedūru veikšanu, remontdarbu veikšanu un sastāvdaļu uzstādīšanas atvieglošanu.
Bruto ienākumi mēnesī sastāda 1600 EUR pirms nodokļu atskaitīšanas.

Plānošanas inženierim ir būtiska loma dažādu inženiertehnisko projektu koordinēšanā un organizēšanā.
Kompensācija: Pirms nodokļu atskaitīšanas atlīdzība ir robežās no 1800 līdz 3700 eiro.

Gaisa kuģu tehniķis, kurš ir saņēmis atbilstošu sertifikātu B1 vai B2 līmenī.
Kompensācijas summa noteikta 3700 EUR apmērā pirms nodokļu atskaitīšanas.

Persona, kurai ir pieredze gan priekšgala, gan aizmugures izstrādē, tiek saukta par FullStack programmētāju. Šis profesionālis ir apguvis vispusīgas zināšanas un prasmes dažādās programmēšanas valodās, ietvaros un rīkos, ļaujot prasmīgi vadīt visu izstrādes procesu.
Mēneša alga šai konkrētajai lomai ir robežās no EUR 3800 līdz EUR 4800 pirms nodokļu atskaitīšanas.

Persona, kurai ir pieredze lidojumu drošības analīzē.
Šī amata algu diapazons pirms nodokļu nomaksas ir no 2660 līdz 2885 eiro.

Pasažieru apkalpošanas aģenta galvenais pienākums ir sniegt palīdzību pasažieriem, atvieglojot viņu ceļošanas vajadzības un nodrošinot netraucētu un efektīvu braucienu.
Bruto ienākumu summa ir 1300 EUR pirms nodokļu atskaitīšanas.

You may also like...