Šī kundze gados paņēma 2 Parastas sastāvdaļas un pārvērta par zālēm, kas cīnās pret vēzi, taču valdība izdarīja savu!

Sešas reizes Dr. Johanna Budviga tika nominēta Nobela prēmijai, tas nozīmē, ka mums būtu jāciena viņas darbs. Savas karjeras laikā (viņa nomira 2003. gadā, sasniedzot 95 gadu vecumu), Dr Budviga izārstēja 90% no viņas vēža slimniekiem. Viņa izārstēja visādu veidu vēžus pa visam, izmantojot ne toksiskas sastāvdaļas, kas neizraisa nekādas blakusparādības. Pateicoties viņas pārsteidzošajiem panākumiem, Dr Budviga kļuva par lielāko ienaidnieku farmāciju un kodolenerģiju nozarēm. Viņi ir izbrīnīti par viņas darbu kopš 1950. gada sākuma, un tas ir iemesls, kāpēc lielākā daļa no mums nav pazīstami ar Budvigas protokolu.

Sešas reizes Dr. Johanna Budviga tika nominēta Nobela prēmijai, tas nozīmē, ka mums būtu jāciena viņas darbs. Savas karjeras laikā (viņa nomira 2003. gadā, sasniedzot 95 gadu vecumu), Dr Budviga izārstēja 90% no viņas vēža slimniekiem. Viņa izārstēja visādu veidu vēžus pa visam, izmantojot ne toksiskas sastāvdaļas, kas neizraisa nekādas blakusparādības.

Pateicoties viņas pārsteidzošajiem panākumiem, Dr Budviga kļuva par lielāko ienaidnieku farmāciju un kodolenerģiju nozarēm. Viņi ir izbrīnīti par viņas darbu kopš 1950. gada sākuma, un tas ir iemesls, kāpēc lielākā daļa no mums nav pazīstami ar Budvigas protokolu.

Vēža industrija balstās uz meliem!
Lielās farmāciju kompānijaas iegūst nedaudz laimes no pacientiem, kuri ir tik tikko dzīvi, un tas nozīmē, ka mirušie un veselīgie pacienti nav rentable šajā nozarē. Tāpēc fakts, ka vēža industrija nav ieinteresēta atrast veidu, kā ārstēt, nav pārsteigums. Vēzis ir visrentablākais slimības vēsturē, un uzņēmums darīs visu iespējamo, lai saglabātu to šādā veidā.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta šokējošo turpinājumu

You may also like...