Pircēja vairāk nekā sašutusi par redzēto LIDL veikalā! “Nekad vairs neiešu uz LIDL”

Neskatoties uz jau esošajiem izaicinājumiem, ikviena savdabīgie apstākļi veicina turpmāku sarežģītību. Starp daudzajiem starpgadījumiem, kas notiek lielveikalos un ielās, īpaši šis ir atstājis dziļu iespaidu. Tas liek mums pārvērtēt savu attieksmi pret klientiem. Ar plašu izplatību internetā tas ir ieguvis jaunu impulsu. Incidents izpelnījies neskaitāmus komentārus, daudziem paužot pamatotu sašutumu par šāda notikuma iespējamību.

Lai gan notikumi jau pagājuši, sieviete joprojām piedzīvo skumjas radušās situācijas dēļ. Sieviete apšauba, kā varēja ļauties šādai situācijai, jo iepriekš ir piedzīvojusi daudz dažādu dīvainību. Tomēr šī konkrētā situācija bija pilnīgi nepieņemama un atstājusi viņu paliekošu iespaidu. Viņa apsver iespēju nekad vairs neapmeklēt šos veikalus, jo attieksme var ietekmēt turpmāko attieksmi. Tagad ir jārisina notikušais, lai pilnībā saprastu, kāpēc sievieti tik dziļi iespaidoja viņas veikala apmeklējums.

Izlasi arī :


Iepriekšējā žurnāliste Daina ir dedzīga dabas aizstāve. Nesen viņa nejauši pamanīja peoniju stādus, kas tika pārdoti vietējā veikalā, un bija ļoti priecīga par atklājumu. Viņa devās uz veikalu, lai tos pārbaudītu ar nolūku tos iegādāties. Taču, ieskatoties tuvāk, viņa uzzinājusi par nelabvēlīgajiem apstākļiem, kādos tiek turētas puķes, vēsta BezTabu.

Lai gan dažiem tas var nebūt ievērības cienīgs, Daina nesen viesojās LIDL veikalā un steidza novērot, ka pieejamie puķu stādi tiek glabāti aizzīmogotos kartona traukos. Tomēr tas bija tikai viņas pieredzes sākums, un diemžēl pārējā vizīte nebija īpaši pozitīva.

Daina veikala darbinieci izglītoja par to, ka peonijām tāpat kā jebkuram augam nepieciešama gaisma. Atbildot uz to, darbinieks kastēs izgrieza caurumus, lai gaisma varētu iekļūt. Taču neilgi pēc tam tika saņemta atbilde, ka peonijas tiks izņemtas pēc konkrēta datuma, kas radīja lielu neizpratni.

Tev varētu interesēt:


BezTabu iesaistīšanās ir ieviesusi skaidrību un efektīvu komunikāciju ar atbildīgajiem. Attiecīgā veikala LIDL pārstāve sniedza pamatojumu ziedu glabāšanai kastēs. Viņi paskaidroja, ka cilvēki tos bieži pērk vairumā, un šī uzglabāšanas metode uztur nemainīgu mitruma līmeni. Darbinieki nepārtraukti uzrauga augus, lai nodrošinātu to labklājību, neatstājot iemeslu bažām.

Pārstāvja galīgais paziņojums liek pārdomāt, jo tas apstiprina, ka visi augi, kas nav iegādāti, galu galā tiek izņemti.

Papildu informācija atrodama BezTabu sižetā:

You may also like...