Sieviete Slepeni salīdzina cenas LIDL un RIMI veikalos un burtiski “Uzspridzina” soc tīklus ar savu atklāto!

Kurš to būtu domājis, ka kāds vienkārši veiks cenu salīdzinājumu starp diviem dažādiem veikaliem.  Šoreiz viss tika darīts slepeni. Tieši šī sieviete izmantoja Facebook lapu ar nosaukumu “Slepenais pircējs”, lai ievietotu interesantu informāciju starp diviem dažādiem veikaliem. Sieviete veica cenu salīdzinājumu starp Rimi un Lidl precēm. Nekas parasts vai ne? Protams, nav iespējams veikt perfektu salīdzinājumu, jo atšķiras uzņēmumi, iepakojumu izmēri un pat informācija par pašu konkrēto produktu. Tomēr salīdzinājumus var veikt pēc iespējas līdzīgi. Viņa teica, ka cenšas atrast pēc iespējas līdzīgākus produktus, lai varētu veikt pēc iespējas līdzīgus un saprotamākus vispārējus salīdzinājumus. Diezgan loģiski vai ne?

“Es paņēmu un vienkārši sāku salīdzināt Lidl un Rimi produktu cenas, lai pavisam vienkāršā veidā varētu izvēlēties labāko opciju.” Dārgāko variantu neizvēlējos, jo LIDL un Rimi ir salīdzinoši līdzīgi produkti. Tā vietā izmantoju Rimi dažiem produktiem Piedāvātā atlaide. Kopumā , esmu pārsteigts par saviem rezultātiem. Neesmu pārliecināta ,ka cenas tik ļoti atšķirtos. Tāpat,izvēlējos svarīgākās un nepieciešamākās lietas ikdienas lietošanai. Tomēr mani pašreizējie rezultāti liecina,ka produkts Cena un izmaiņas ir kaut kas tāds Es tikai ceru, ka šobrīd cilvēki sapratīs, kāpēc ir jāveic šādi salīdzinājumi.”

Cilvēki, kuri komentēja šo ierakstu, norādīja, ka viņas konkrētais salīdzinājums nebija precīzs, jo katrai precei veikalā bija atšķirīga cena. Viņa norāda, ka, neskatoties uz cerībām, salīdzinājums nav gluži patiess. Sieviete vēlas norādīt, kurā veikalā iepirkties efektīvāk. Tā vietā viņi norāda, ka ne viss tiešsaistē ir dārgāks, un ne viss ir ar atlaidi. Šoreiz gan jāpiebilst, ka preces joprojām ir atšķirīgas. Labs salīdzinājums ir, ja preces patiešām ir pēc iespējas līdzīgākas.

Rimi grozā ir tikai daļēji norādītas dažas preces, bet ne visas. Daži apgalvo, ka tas pierāda, ka sievietes salīdzinājums ir nepareizs. Turklāt nav redzamas visas konkrētās preces, kas nozīmē, ka visas preces nevar būt maksimāli identiskas. Tātad jautājums ir, kāpēc viss rezultāts ir šāds? Un kāds ir šīs sievietes mērķis?

Daži cilvēki saka, ka labāk ir atrast tieši tādu pašu preču daudzumu, taču uzņēmums joprojām būs atšķirīgs, tāpēc salīdzinājums būs daudz precīzāks. Tomēr šoreiz cilvēki saka, ka sieviešu salīdzinājums nav tik precīzs, kā varētu domāt. Kāds ir jūsu viedoklis par sieviešu salīdzināšanu? Vai šim salīdzinājumam maz ir kāda jēdzība?

You may also like...