Reizenbergs ar asarām sejā paziņo, ka Balzāmbāram draud slēgšana. Tas ir drausmīgi

Slavenais Andris Reizenbergs tikai nesen tika atzīts par labāko kokteiļu meistaru pasaulē. Viņš publiskā intervijā atzina, ka viņš un viņa iecienītais “Balzambar” “Briesmas slēgšanai …

Intervijā Latvijas TV raidījumam Rītapanorāma Reizenbergs sacīja, ka galvenā problēma ir tā, ka “Rīgasnami” ar tur esošo bāru nav gatavs diskutēt par iespēju nākotnē atmaksāt nomas maksu (3000 eiro).

Konkrētajam bāram pašlaik nav ienākumu (pandēmijas dēļ tā ir slēgts), un tāpēc tas nevar nekavējoties atmaksāt parādus. Turklāt izrādās, ka bārs nav tiesīgs saņemt subsīdijas par dīkstāvi, jo uzņēmums uzkrāj nodokļus, kas pienākas janvārī un februārī (lai bāriem un restorāniem neatgādinātu, ka ziema parasti ir kluss mēnesis, tāpēc šajos mēnešos ir jāmaksā nodokļi) Nav retums nozarē)!

Vēl viens faktors ir tas, ka darbinieks ilgu laiku apmeklēja banketu un tagad par to ir samaksājis, tāpēc šajā gadījumā nav pelnīta labuma, lai gan ir skaidrs, ka darbinieks tagad ir dīkstāvē.

Bāra īpašnieks uzsvēra, ka uzņēmums piecu gadu laikā ir samaksājis dažādus nodokļus 250 000 eiro apmērā, taču tagad tas nav izkustēts. “Mūs tikko padzina no laivas,” ar asarām sacīja Reizenbergs.

Viņš zina, ka viņš nav vienīgais nozarē strādājošais, kurš atrodas līdzīgā situācijā – nespēja izmantot dīkstāves priekšrocības ir daudzu cilvēku problēma. “Tas tikai piesaistīja mūsu uzmanību. Kādam ir jāzina savs puisis. Bet daži cilvēki ir tikai šīs vēstules kalpi.

You may also like...