Atklājas briesmu lietas par CSDD Tehnisko apskati! Atklāts, ka no cilvēkiem apzināti tiekot “Slaukta nauda!”

Jāņem vērā, ka bez obligātas tehniskās apskates automašīnai, nemaz nevar piedalīties ceļu satiksmē. Attiecīgi tas ir pienākums pilnīgi visiem cilvēkiem, taču kur ir garantija, ka automašīnas stāvoklis īstenībā speciāli netiek izgāzts, lai tikai noslauktu naudu no cilvēkiem dubultā? Izrādās, ka sūdzības ir dučiem, taču daudzi par tikai turpina klusēt.

Saprotams, ka šādai iestādei tiešām jāpārliecinās, ka automašīnas ir gana drošas, lai ar tām varētu pārvietoties pa koplietošanas ceļiem. Taču liela daļa atzīst, ka CSDD Tehniskā apskate esot vienkārši naudas slaukšana no cilvēkiem par neko.

Mašīnas stāvoklis ir jāpārbauda un kāpēc jānoslauc tik daudz nauda, ja par visu jau tā tiek maksāt krietni vairāk nekā vajadzētu? Izrādās, ka tam visam ir saistīta un pamatīga problēma!

Tieši pēdējā laikā aizvien vairāk no iedzīvotājiem nākas dzirdēt, ka CSDD Tehniskā apskate patiesībā ir vieta, nevis kur tiešām veikt mašīnas pārbaudi, bet gan pamatīgi no iedzīvotājiem noslaukt naudu un tas pie tam ir minēts jau vairākas reizes. Kur gan šeit ir taisnība pret iedzīvotājiem?

Vēl pati nesen vedu savu auto uz tehnisko, kas lika nobrīnīties, jo gada sākumā iegādājos auto, tam nebija pat vieninieku, tagad ir vesela čupa. Rodas jautājums, kā pa pāris mēnešiem tie uzradās? Vēl vairāk, kāpēc īpašnieks netiek pieaicināts un konkrēti parādīts, kur ir problēma?

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...