Atklājas briesmu lietas par CSDD Tehnisko apskati! Atklāts, ka no cilvēkiem apzināti tiekot “Slaukta nauda!”

Tehniskās apskates protokolā ir vispārīga, piemēram, luktura hermētiskuma un reflektora funkcionalitāti neietekmējoši galvenā luktura bojājumi. Netiek pat norādīts, kura luktura, jo tie ir divi. Skatos uz vienu, uz otru un nesaprotu. Sajūta, ka izvilkts no gaisa, lai tikai kaut kas būtu.

Ja reizi auto uzrādītājs tika pieaicināts klāt un viņam precīzi parādīja, kur un kāda bija problēma, tagad viņi vienkārši pieiet, noņem vienu uzlīmi, pielīmē citu un aizpilda protokola lapu, pat neprasot iepazīties vai parakstīties. Šķiet dīvaini… Sajūta, ka pēdējo gadu notikumi ir spēcīgi ietekmējuši darba kvalitāti. Varbūt Ceļu satiksmes drošības direkcijai būtu jāsāk apsvērt sadarbības līguma noslēgšana par Tehniskās apskates veikšanu.

Tomēr šādi gadījumi nav sastopami tikai man. Pēdējā laikā sociālie tīkli ir pārpildīti ar neapmierinātiem Tehniskās apskates klientiem. Vienam kungam no Ventspils puses šāds neapmierinātības izpausmes piemērs redzams portālā sūdzības.lv:

“Šodien veicu ikgadējo tehnisko apskati Ganību iela 154a, Ventspils, LV-3601, ko veica Valdis Zvagulis. Pārbaudot visus rīkus un izkratot auto, staigāja turp šurp, kamēr pēkšņi nolēma, ka bremžu šļūtenes savienojuma vieta ir mitra, un viņš nosaka divnieka vērtējumu. Lai gan savienojuma vietā nebija pilij, bet tikai stingri jāsavelk savienojums, es lūdzu viņu pieaicināt vadītāju. Pēc brīža nāca cilvēks, neizstājoties priekšā, apspriedās ar stacijas vadītāju, mani nepieaicinot un nekomentējot bojājumus, jo bojātas detaļas nav redzamas, un nevarēja izteikt viedokli par to, ka ir jāsavelk kaut kas stingrāk. Viņš vienkārši pagrieza muguru un aizgāja. Protams, tehniskā apskate uz mēnesi. Tā šķiet kā vienkārša naudas pelnīšana, un es nesaprotu citus iemeslus.”

Arī man rodas jautājumi, redzot darbiniekus staigājam šurpu turpu zem automašīnas, meklējot adatu kaudzē, jo, ja automašīna nav jauna, divnieks ir jāieliek obligāti, lai varētu doties pelnīt pusdienas ar apmierinātību. Jo patiešām bojātas detaļas ir redzamas uzreiz, tās nav jāmeklē, atgriežoties vienā un tajā pašā vietā.

Saudzējiet sevi un esiet uzmanīgi uz ceļa!

You may also like...