Ietaupījums par 15 Eiro! Pircējs salīdzina cenas 3 Latvijas veikalos un atklāj, kur pamatīgi ietaupīt!

Ņemot vērā, šī brīža jau tā smago situāciju, jāņem vērā, ka cilvēkiem ir ļoti svarīgi saprast, kādā veikalā var ietaupīt naudiņu, jo preces ikdienai jāpērk bieži. Protams, ja reiz ir iespēja ietaupīt, tad cilvēki izvēlas kādā no veikaliem iepirkties. Pie tam lielai daļai tas ir vairāk nekā ļoti svarīgi. Būtu muļķīgi teikt, kāpēc gan pārmaksāt par produktiem, ja tos citā veikalā var nopirkt krietni lētāk? Tieši šis eksperiments to parādīja no vairākām pusēm.

Vīrietis vārdā Kārlis Twitter publicēja kādu zīmīgu paziņojumu, kur publicējis konkrētus datus par to cik katrā veikalā, kas ir īsti izmaksājis un kāda beigās ir naudas attiecība. Protams, ka katrs salīdzinājums nevar būt super precīzs. Taču tika piemeklēts maksimāli līdzīgākās preces, lai visu konkrēto eksperimentu varētu salīdzināt pēc iespējas tuvāk. Laiks tad apskatīties, kas viņam no šī visa salīdzinājuma beigās sanāca.

Vīrietis salīdzināju cik konkrētais grozs maksā DEPO, kur fiziski viss pirkums tika veikts. Tālāk teorētiskā veidā viņš šos datus salīdzināja Rimi Un Maximā, caur abiem populārajiem interneta veikaliem. Viņa ietaupījums tiek mērīts ap 15 Eiro starpību. Tomēr, kā gan tik ļoti daudz? Aplūkosim to visu tuvāk, lai saprastu, ko viņš pirka un kā sanāca cenas atšķirība.

Nopirktais DEPO viņam izmaksāja 41,36 Eiro. Savukārt saliekot maksimāli līdzīgu grozu Rimi, tas izmaksājis 58,93 Eiro. Savukārt Maximā, maksimāli līdzīgs grozs maksāja 55,45 Eiro, kur ietaupījums ir ap 15 Eiro uz abiem veikaliem. Vai nav lieliski? Protams, ka ir dažas nianses, kuras noteikti būtu jāņem vērā.

Lasi vēl : Tehniskajā Apskatē turpmāk atklājot sagrozītu auto nobraukumu, tiks pilnībā aizliegta dalība satiksmē

 

Arī pats autors piebilst, ka salīdzinājums ir tikai aptuvens, jo atsevišķas pozīcijas nesakrīt viens pret viens, jeb viena un tā pati lieta. Tomēr pēc šīs var noprast, ka naudiņu var ietaupīt, pie tam pamatīgu, ja iepērkaties regulāri.

Interesanti gan tas, ka DEPO vārds jau iepriekš bija izskanējis par to, kā vietu, kur izdevīgāk nekā ierastajos veikalos nopirkt ēdienu. Šeit gan viedokļi dalās, jo DEPO nevarot konkurēt ar ēdiena lielo izvēli, taču tas kas ir, tam cenas ir lētākas.

You may also like...