Gobzems ar milzu paziņojumu Šodien pārsteidzis visu Latviju

Latvijā ļoti labi zināmais un skandalozais Saeimas deputāts Aldis Gobzems nācis klajā ar pavisam satraucošu paziņojumu, ar kuru paspējis pārsteigt teju vai visu Latviju un pašlaik sociālajos tīklos viss tiek runāts ap viņu un viņa izteikumiem. Ko tad viņš tādu paziņoja?

Saiemas deputāts Aldis Gobzems sociālā tīkmekļa platformā “Facebook” beidzot ir paziņojis, ka ir pilnībā izirusi viņa un sievas Kristas laulība, kas ir liels pārsteigums daudziem no mums.

“Es un Krista Jūs vēlamies informēt, ka esam nolēmusi šķirt mūsu kopējo laulību. Lēmums tik tiešām ir abpusējs un pilnībā saskaņots. Milzīgā ar politisko darbību saistītā spriedze un patērētā enerģijas izrādījās pavisam nesavienojama ar mūsu kā pāra kopā būšanu,” paziņo Gobzems.

Tāpat Aldis Gobzems piebilda, ka abi joprojām ir mīloši vecāki saviem bērniem un paši tagad vienkārši labi draugi. Acinām nevienu mūsu privātajā jautājumā nejaukties un respektēt mūs, piebilda deputāts. Pie tam abu laulība tika noslēgta 2015. gadā.

Kā ziņots, Gobzems tika ievēlēts par 13. parlamenta deputātu kā premjerministra KPV LV (tagad – “Par cilvēcīgu Latviju”) amata kandidātu, bet 2019. gada sākumā no tā tika izslēgts. Tas ir bijis bezpartejisks deputāts, kurš pavadījis gandrīz divus gadus. Šī gada janvārī Gobzems paziņoja, ka nodibina partiju “Likums un kārtība”, kas apvienos abus. Bijusī saskaņietes  Jūlija Stefanenko un No KPV LV ievēlētie Lubovs Švecovs un Karīna Sprūda.

Partijas manifestā tika norādīts, ka, tā kā “Latvija ir strupceļā un stagnē”, ir nepieciešams jauns politiskais spēks. Gobzems kļūs par partiju, kas “apvieno valsti un pārstāv to sabiedrības daļu, kas izvēlas neuzticēties izsmeltiem un morāli bankrotējušiem politiķiem”.

Avots

You may also like...