Iemācies Izmantot Kafijas Filtrus Jebkurā Dzīves Situācijā – Noderēs Tiešām Visai Dzīvei!

Runājot par inovatīviem sadzīves priekšmetiem, kuriem ir vairāki pielietojumi, parastais kafijas filtrs parasti nav pirmā lieta, kas ienāk prātā. Protams, tas ļauj kafijā neiekrist kafijas graudiņiem, bet nu.. tas arī viss, ne?  Nepareizi. Šī lieta varētu izskatīties pēc lietas, ar vienu pielietojumu, kurai būtu jāatrodas tikai kafijas krūzē. Kā izrādās, jūs variet paveikt daudz vairāk ar šiem noderīgajiem papīra gabaliņiem, kā jūs sākumā domājat.

1. Pēc čuguna pannas nomazgāšanas, ievietojiet tajā kafijas filtru. Tas uzsūks visu mitrumu, un pasargās no rūsas.

2. Samitriniet kafijas filtru ar dažiem pilieniem etiķa un jebkādu ēterisko eļļu – un vola! Jums ir lielisks drēbju aromatizētājs un tīrītājs. Tāds kafijas filtrs samazinās statisko elektrību, un jūsu drēbes kļūs tīrākas un smaržīgākas.

3. Ievietojiet kafijas filtrā kādu lielāka izmēra garšvielu, piemēram, ķiploku daiviņas, lauru lapas, piparu graudiņus vai kaut ko tādu, aizsieniet kafijas filtru. Šādu bumbiņu iemetiet zupas katlā, un piešķiriet īpašu garšu zupām vai sautējumiem.

4. Atdzesēts un gandrīz(bet ne pilnībā) izžāvēts kafijas filtrs var noderēt kā komprese, lai samazinātu maisiņus zem acīm.

5. Kafijas filtra ievietošana poda apakšā, pirms zemes ievietošanas, pasargās zemes izskalošanos caur drenāžas caurumiem, kad tiks laistīts augs.

6. Izmanto kafijas filtru, lai ieziestu ar sviestu pannu – pirksti nekļūs taukaini.

7. Neiznieko naudu uz dārgiem rīkiem, priekš telefona, portatīvā datora un TV ekrānu tīrīšanas – kafijas filtri ir perfekti, lai savāktu visus putekļus.

8. Kafijas filtri var noderēt, kad ir jāatdala dažādas uzkodas vienā bļodā.

9. Kafijas filtri ir lieliska lieta, ko izmantot kā vāku, kad kaut ko gatavo mikroviļņu krāsnī.

10. Jums nevajag neko citu, kā tikai kafijas filtrus, kad jūs gatavojiet kēksiņus.

11. Jūs variet arī paši izveidot savus tējas maisiņus, no kafijas filtriem.

12. Sagrieziet kafijas filtrus taisnstūros, ievietojiet tos kādā kārbā, un saglabājiet, lai izmantotu tos priekš eļļainas sejas notīrīšanas.

Šķir nākamo lapu un uzzini pašus iespaidīgākos veidus, kā izmantot kafijas filtrus!

You may also like...