Ja smēķē vairāk par 5 gadiem, tad šī recepte palīdzēs Tev attīrīt plaušas un beigt šo pretīgo nodarbi!

No sākuma jāpiebilst, ka mūsdienās smēķē teju katrs trešais cilvēks un šie smēķētāji iedalās gan aktīvajos, gan pasīvajos, nemaz nerunājot par to, kā viņi ietekmē apkārtējos un pilsētas vidi un tās struktūru. Līdz ar to, šie smēķētāji ir ļoti jūtīgi pret dažāda tipa elpošanas sistēmām, līdz ar to parasti smēķētāji saslimt ar plaušu vēzi un citām slimībām.Pēc tām parasti seko otras izplatītākās smēķētāju problēmas. Astma, bronhīts, dažāda veida klepus, kas var beigties ar asins atklepošanu.

Taču par laimi mūsdienās ir kāda recepte, kura ir spējīga iztīrīt tavas plaušas, pie tam šīs receptes autori uzskata, ka konkrētās sastāvdaļas varot novērst pat vēzi. Tieši šī iemesla dēļ, pietiks vilcināties un sāc tās attīrīt!

9
Nepieciešamās sastāvdaļas
Ingvera saknīte
Litrs ar ūdeni
Divas tējkarotes ar kurkumu
400 grami ar ķiploku (sasmalcinātu)
400 grami cukura

Pagatavošanas process:
Vispirms katliņā ielej litru ūdeni, tad liec to uz lēnas uguns. Tad pievienot 400 gramus ar cukuru. Kad ūdens sāk vārīties, pievienot ingveru, sasmalcinātu ķiploku un pēc tam kurkumu. Pēc tam pagaidiet līdz tas sāks vārīties. Kad šķidrums sāk vārīties noņemiet no uguns un ļaujiet tam atdzist līdz kādiem 20 grādiem.

Lietošana :
Pieceļoties tukšā dūšā apēd 2 ēdamkarotes ar šo maisījumu.  Otru reizi tas jālieto pēc vakariņām – arī divas ēdamkarotes.  Lai viss process notiktu daudz ātrāk : Bieži ejiet karstā dušā un pēc tam ieelpojiet eikalipta ēterisko eļļu.

Lai labi palīdz un iespējams iesaki to savam draugam, kurš regulāri smēķē un nevar atmest šo kaitīgo ieradumu!

You may also like...