“Ja tā turpināsim, mēs gāzīsim kalnus.” Kariņš izsakās par visiem Latvijas iedzīvotājiem

Lielākajai daļai šī situācija tik tiešām nav patīkama, jo nākas iztikt ar iekrājumiem un liela daļa ir vienkārši zaudējusi darbu un nespēj atrast jaunu. Tomēr ir daļa, kuriem darbs turpinās un ikdienas dzīves ritms nemainās, izņemot vērā ņemamos ierobežojumus, kas noteikti visā Latvijas valsts teritorijā.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) valdības sēdes žurnālistiem izteicās par Latvijas iedzīvotājiem. Un šoreiz viņš tiešām situāciju esot apbrīnojis tiešām labā veidā un ziņā. Ko tad viņš izteicās?

Pēc Kariņa izteikumiem, šis ir bijis tiešām grūts laiks, jo ir nācies strauji ieviest dažāda tipa pārmaiņas, tomēr ikdienas dzīvē cilvēki tik tiešām spēj tik līdzi un ir saliedēti brīžos, kad to izdarīt ir visgrūtāk. Tieši ar kopīgiem spēkiem mums ir iespēja kontrolēt slimības izlpatību, izteicās Kariņš.

Bet viņš izteicās : ““Bet cīņa vēl nav galā. Vīruss ir pierādījis, ka tas ir viltīgs,”! Tāpat viņš piebilda, ka cilvēkiem jāturpina būt radošiem un ja tā notiks, tad visi kopā noteikti gāzīsim kalnus un iemācīsimies to, ko turpināt darīt arī pēc pārciestās krīzes, un tas ir ļoti ļoti svarīgi.

Tāpat viņš pauda lielu gandarījumu par Latvijas uzņēmēju, kā arī cilvēku radošumu ārkārtējās situācijās, kuri var un cenšas pielāgoties esošajā situācijā. Nemaz nerunājot par tiem uzņēmumiem, kas piedāvā strādāt attālināti. Visi kopā, mēs to spēsim!

Avots

You may also like...