Līdzeklis, kurš atjaunos aknas un uzlabos veselību, pie reizes varēsi atbrīvoties no tauciņiem!

Aknas ir viens no svarīgākajiem orgāniem ķermenī, kuru mums vienmēr vajadzētu uzturēt lieliskā darba kārtībā, barojot tās ar pareizajiem ēdieniem un uzturvielām. Aknas nodrošina olbaltumvielu sintēzi un attīra ķermeni no toksīniem. Šis orgāns izceļas tieši ar detoksikācijas spējām, jo visi toksīni tiek filtrēti tieši ar aknu palīdzību. Viena no aktuālakajām problēmām ir tauku uzkrāšanās aknās, kas liedz tai pareizi funkcionēt. Kad aknas nedarbojas pareizi, ķermenis tiek pakļauts nopietnu slimību riskam.

Lai to novērstu, ir jāievēro ne vien pareiza un veselīga diēta, bet arī jāsamazina uzņemtais cukura un alkohola apjoms. Neskaitot šos paradumus, ir dažādi dabiski līdzekļi un sastāvdaļas, ar kuru palīdzību iespējams attīrīt un atjaunot aknas un likt tām darboties pareizi. Šī recepte ļaus atbrīvoties no aknu problēmām un novērsīs citas problēmas, ko tās varētu izraisīt.

Sastāvdaļas:
– 1 sauja svaigu piparmētru lapu;
– 1 citrons;
– 1 apelsīns;
– 2 litri ūdens;
– medus garšai.

Pagatavošana:
Katliņā ielej ūdeni un pievieno piparmētru lapas, karsējot maisījumu. Kad tas sāk vārīties, noņem no uguns un ļauj atdzist. Pēc tam pievieno apelsīnu un citronu sulu, tomēr neizmet mizas. Kārtīgi nomazgā un tad sasmalcini citrona mizu un pievieno to maisījumam. Tad pievieno medu, lai garša būtu patīkamāka.

Nokās maisījumu un iegūto tēju dzer katru dienu veselu nedēļu. Tas ir pietiekami ilgs laiks, lai attīrītu aknas. Ja nepieciešams, vari to dzert vēl vienu nedēļu, tomēr atceries ievērot pauzi starp šiem cikliem.

You may also like...