Nupat ir paziņota informācija par 200 Eiro otrās daļas izmaksu! Pasteidzies laikus uzzināt, kuri to saņems!

Kā mēs visi zinām, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra nodrošina atbalstu 50 eiro par bērnu mēnesī par katru bērnu ģimenē saistībā ar energoresursu sadārdzinājumu, tas viss stājās spēkā 2022. gada 29. janvārī, taču ir dažas būtiskas nianses. ko daudzi vēl nezina, nezina! Šobrīd kopējais finansējuma periods beidzas 30.aprīlī. Līdz ar to par četriem mēnešiem kopā nepieciešami 200 eiro par bērnu. Tomēr ir pienācis laiks ķerties pie lietas, un cilvēki varēs beidzot saprast esošo situāciju, jo iepriekšējais specifiskā finansējuma atbalsts tika sadalīts divās daļās.

Tātad drīz vien tika paziņots, ka VSAA šos konkrētos pabalstus automātiski izmaksās uzreiz, neaizpildot nekādus dīvainus iesniegumus vai anketas. Turklāt tie, kuri uz noteiktu laiku saņem vecāku pabalstu vai valsts pabalstu, visu nepieciešamo automātiski saņems uzreiz. Tomēr šobrīd svarīgākais jautājums ir, vai otrā fāze ir jāgaida, un vai tas būs drīz? Beidzot atradu atbildi, tieša un skaidra atbilde ir tiem, kas vēl nezina!

Iepriekš arī vēstīts, ka VSAA pirmo finansiālo atbalstu sniedza 2022.gada pirmajos divos mēnešos – janvārī un februārī, kopumā 100 eiro apmērā. Tie, kuriem vairāk rūp atbalsta izmaksas, noteikti zina, par ko ir šis stāsts un kad var sagaidīt otro maksājumu. Šobrīd grūti zināt, ka otra šīs naudas daļa jeb otra puse 100 eiro apmērā tiks nosūtīta līdz 30.aprīlim, lai cilvēki beidzot zinātu, kad sagaidīt tik svarīgu finansiālu atbalstu šajā grūtajā laika posmā.

Taču šajā gadījumā, ja vecāku pabalstu vai ģimenes pabalstu izmaksā pēc šī termiņa beigām, uzturlīdzekļi tiks izmaksāti kopumā 45 dienu laikā no ģimenes vai kopšanas pabalsta saņemšanas dienas. Savukārt, ja bērns piedzimis līdz 2022.gada 30.aprīlim, tas attiecas tikai uz tām, kurām bērna piedzimšanas dēļ pienākas maternitātes pabalsti.

Savukārt, ja tiek izmaksāti maternitātes pabalsti un bērns piedzimis pirms likumā noteiktā spēkā stāšanās datuma (29. janvārī), naudas atbalsti tiks maksāti par pirmo, otro un trešo mēnesi, kopā 150 eiro. Taču pašreizējais aprīļa pabalsts 50 eiro apmērā tiks izmaksāts līdz 30. aprīlim. Tātad jūs vai nu saņemsiet pārējo, vai arī saņemsiet to drīz!

You may also like...