Krievijā pavisam ietekmīga persona prognozē, kas drīzumā notiks ar Putinu! “Atklājušās noklusētas lietas!”

Pasaules slavenais un ļoti ietekmīgais krievu režisors Aleksandrs Sokurovs intervijā raidījumam Ещенепознер nosodoši norādīja Krievijas prezidenta rīcību Ukrainā un prognozēja pavisam drīzu viņa gāšanu, tomēr ar to viss arī nebeidzās, jo viņš atklāja vairākas konkrētas lietas, kuras iepriekš, daudzviet, iespējams pat tika noklusētas, tomēr ko īsti viņš paziņoja un kas realitātē varētu būt sagaidāms ne tikai ar Krieviju, bet pašu putinu?

Viņš skaidri norādīja, pa putina valdība vispār neciena savu tautu, kā arī nenovērtē savu pilsoņu dzīvības. “Man pat prātā neienāca, ka valsts varētu pieļaut jebkādu necieņu pret tautu, kā tikt brutālu ļaunu pret ienaidnieku ārpus jebkādām normām. Nemaz nerunājot par to neprātīgo ļaunumu, kas nāk televīzijas, tā ir nevis propoganda, bet īsts ļaunums. Neko tādu dzīvē neesmu redzējis.” Taču tas bija tikai iesākums visam, ko minēja Sokurovs, jo kā izrādās viņš paredz vairākas būtiskas lietas, kuras varētu notikt jau pavisam drīzā nākotnē un tas būtībā skars visus.

Viņš ir vairāk nekā pārliecinās, ka Krievijas varas iestāžu rīcība jau drīzumā novedīs pie neatgriezeniskām sekām un Ukrainas karš beigsies tāpat, kā putins 1917. gadā! “Tagad tas viss nozīmē, ka pilsoņi būtībā var gāzt viņu kā valsts prezidentu. Tas tiešām arī izklausās sarežģīti, tomēr ar katru nākamo dienu, kad viss turpinās, tas uzliek daudz lielāku spiedienu uz paša putin un drīz mēs redzēsim, ka notiks tas, ko visi jau sen ir gaidījuši!”

“Prognozēju to, kas ar mums notiks pēc mēneša vai diviem. Un uzskatu, ka tas tik tiešām var piepildīties. Lai neieslīgtu detaļās, kopumā varu teikt, ka esam revolūcijas procesā ar Krievijas un tā galvenā monarha gāšanu. Pašlaik ejot tādā pašā tempā un laikā, tas būs ceļš un nulles punktu jeb atkal atgriezīsimies nosacīti sākumā! Tas, gan arī ne visiem būs izdevīgi!”

Tāpat darētu atcerēties, ka tieši Sokorovs 2014. gada martā jau bija paredzējis karu Ukrainā un bija nācis klajā ar paziņojuiem, ka spēka pielietošanai pret valsti noteikti būs neatgriezeniskas sekas pašai Krievijā, kas tad arī reāli piepildījās.

You may also like...