Astroloģe nosaukusi datumu, kas “uz pilnīgi visiem laikiem mainīs Ukrainu!” Atklājas arī noklusētas lietas

Lai arī šobrīd situācija ir gana saspringta, tas nemaina faktu par to, kad tiekot prognozēts, kad visa šī situācija varētu beigties jeb normalizēties. To spriest ir ļoti grūti, jo no tā atkarīgi vairāki cēloņi un tālākā gaita, tomēr kopējo sitāciju vienalga varot raksturot kā salīdzinoši smagu un nepatīkamu ikvienam no mums. Ukrainā dzimusī astroloģe, kura jau pašlaik ilgstoši dzīvo tieši Austrālijā, Andžela Pērla ir nosaukusi to datumus, kas pilnībā uz visiem laikiem mainīs Ukrainu, ziņo ukraiņu medijs “Obozrevatel”.

Tieši viņa ir viena no pašām populārakajām savas jomas ekspertēm un vietnē YouTube viņai ir vairāk nekā 1,58 miljonu abonomentu, kas ir tik tiešām liels cipars. Viņa paziņojusi to, ka laikā, kad sākās visa esošā konflikta kara situācija, māte un māsa tieši atradās Kijevā, bet slavenajai astroloģei bija radinieki arī vēl citās Ukrainas pilsētās, kas situāciju kopumā padarīja ļoti nepatīkamu un smagu, tomēr ar to viss vēl nemaz nebeidzas, jo kā atklājas priekšā vēl gaidāmas svarīgas un ļoti nozīmīgas lietas un precedenti.

Viņa paziņoja : “Neatgriešanās punkts noteikti būs 30. Aprīlis un mēnesis pēc tam, līdz ar to karš varēs turpināties aptuveni trīs mēnešus, apgalvo astroloģe. 2022. Gada 30. Aprīļa aptumsums uz visiem laikiem mainīs Ukrainu kā tādu. Vienotība būs tāda, kādu nav pieredzējusi vēl neviena cita pasaules valsts un tiem, kuri netic, atliek tikai gaidīt un redzēt to visu pašu acīm, jo tas tik būs kaut kas!”

Viņa atzīmējusi to, ka ļoti svarīgi ņemt vērā, ka Ukraina atrodas tieši Vērša zīmē Urānā, kas ir neatkarības tipa planēta, tādēļ Ukraina vienmēr būšot brīva un neatkarīga valsts, tā ir visa būtība, DNS un tās struktūra, ko daudzi tam vienkārši pat neticēja!

Jāņem vērā, ka Pērla prognozē diezgan skaidru atpakaļ attīstības ceļu, ka Ukrainai un tās atjaunošanai vajadzēs aptuveni 3,5 gadus, jo postījumi ir vienkārši milzīgi, taču tā būs pilnīgi jauna un ļoti spēcīga valsts, kas sevi spējusi parādīt visai plašajai pasaulei.

Avots

You may also like...