Laura Reinika dzīvē notikušas milzu skumjas! “Man tajā brīdī rokas vienkārši sāka trīcēt”

Pazīstamais un iemīļotais pašmāju dziedātājs Lauris Reiniks daudziem ir pazīstams vārds. Neskatoties uz viņa lielajiem sasniegumiem, nav noslēpums, ka slaveni cilvēki nav imūni pret lielām problēmām, kas var negatīvi ietekmēt viņu dzīvi kā jau jebkuram citam šajā dzīvē. Tomēr šeit gan situācija ir vēl nedaudz skumjāka, nekā varam iedomāties. 

Diemžēl šādas grūtības Reiniks piedzīvojis pēdējā laikā. Ir svarīgi atzīmēt, ka šis ir vairāk nekā tikai skumjš notikums, kā viņš ir norādījis, un pie apvāršņa klāt parādījās arī vēl citas nesaistītas problēmas. Paliek jautājums: kas izraisīja šo pēkšņo notikumu pavērsienu?

Pirms neilga laika notika negaidīts notikums, kas izpelnījās ievērojamu uzmanību. Lauris Reiniks atklāja dažas satraucošas ziņas par savu privāto dzīvi, ar kurām iepriekš nebija dalījies. Situācija ir mainījusies, un ir ļoti svarīgi šajā jautājumā iedziļināties, lai saprastu notikušo. Ir vērts pieminēt, ka šī viņam nav patīkama pieredze. Tādējādi ir obligāti nekavējoties jāsaprot situācijas specifika.

Mūziķis Lauris Reiniks nesen intervijā atklāja savu trīs mēnešu rezidenci Kolumbijā pagājušajā gadā. Iespējams, ka šis fakts daudziem nav zināms, taču stāstā ir kas vairāk. Sarežģītā dzīves posmā viņš šajā valstī meklēja mierinājumu, kas galu galā palīdzēja viņa fiziskajā, garīgajā un emocionālajā atjaunošanā.

Lasi vēl : Latviju satricina, kas baiss! Izrakstīšanas dienā no Dzemdību nama, ģimenei dzīve pārvēršas par īstāko murgu

Pēc viņa teiktā, bija ārkārtīgi daudz darba, kas bija jāpaveic, un laika gaitā bija uzkrājušies dažādi projekti. “Say It Loud” notika šajā vietā, un katra epizode tika ierakstīta ne mazāk kā trīs stundas. Pieredze bija līdzīga sarunai ar terapeitu, pieprasot nedalītu uzmanību visā trīs stundu ilgajā sesijā. Vai jūs pat varat aptvert šādu pārbaudījumu?

Iesaistīšanās sarunās ar kādu vairāk nekā 60 minūtes katru dienu man bija biedējošs uzdevums, jo īpaši tāpēc, ka visu laiku man bija jāuztur acu kontakts. Turklāt mums katru dienu bija jāfilmē divi šovi. Līdz vakaram es jutos pilnībā iztukšots gan garīgi, gan emocionāli. Reizēm vienīgais veids, kā es varēju atbrīvot sevi no visas informācijas, bija ļauties alkoholam.

Tajā laikā sākās bezprecedenta veselības problēmas. Alerģiska reakcija, kas izpaudās uz sejas, ko pavada neparastas un ilgstošas ​​sāpes mugurā, kā arī caurstrāvojošs nieze pa visu ķermeni, radot sajūtu, ka pastāvīgi tirp un pat trīcēt rokas. Šī sensācija tika piedzīvota gan no rīta, gan naktī, kā hronizēja mūziķis.

Galu galā pat viņa paša rokas sāka nevaldāmi trīcēt. Izpildītājs atceras, ka viesojies pie medicīnas speciālistiem Kolumbijā, lai gan sīkāka informācija šobrīd netiks izpausta. Lauris atzīst, ka viss šis periods bijis neticami smags.

You may also like...