Latviju satricina, kas baiss! Izrakstīšanas dienā no Dzemdību nama, ģimenei dzīve pārvēršas par īstāko murgu

Lai gan jaundzimušā piedzimšana ir neticami nozīmīgs notikums, pat vislaimīgākos brīžus var sabojāt nepatīkami apstākļi. Nākamajā stāstā ir sīki aprakstīta līdzīga situācija, taču ir neaptverami, cik murgaina dzīve var kļūt tik priecīgā laikā.

Diemžēl šis murgs kādai ģimenei Latvijā kļuva par realitāti dienā, kad viņi izgāja no slimnīcas. Ir jārisina jautājums par to, kā šāds satraucošs notikums varēja notikt.

Lai sāktu, Jolantas meitiņa Emma piedzima paredzētajā datumā 10. augustā, taču viņa ieradās priekšlaicīgi. Diemžēl savas pirmās septiņas dzīves dienas Emma bija spiesta pavadīt Rīgas Dzemdību nama intensīvās terapijas nodaļā smagas infekcijas dēļ.

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca bija noteiktais Emmas ārstēšanas galamērķis. Neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, situācija kļuva par šausmīgu murgu, kas nevienam bērnam nebūtu jāpārdzīvo.

Ģimenes lēmums ārstēties Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā izraisīja vētrainu pēdējo dienu. “BezTabu” vēsta, ka īsi pirms paredzētās apskates tika atklāts, ka zīdainim guvis augšdelma lūzums. Šis atklājums situāciju tikai saasināja, un vēl bija gaidāmi citi šķēršļi.

Pēc bērna piedzimšanas Jolanta sāka salīdzināt dažādus rentgena pakalpojumu sniedzējus. Sākotnējā rentgenogrāfija, kas tika uzņemta viņas mazuļa dzimšanas dienā, neliecināja par redzamām novirzēm. Taču pamatīgais murgs vēl turpinājās tālāk!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...