Pircēja ļoti sašutusi par redzēto “LIDL” veikalā! “Nekad vairs uz LIDL neiešu!”

Katra cilvēka pieredze šajos grūtajos laikos ir unikāla, taču viens konts izceļas pāri pārējiem. Mēs bieži dzirdam par negadījumiem lielveikalos un ielās, taču šī konkrētā situācija liek pārdomāt, kā pret klientiem izturas. Stāsts jau ir izplatījies internetā un turpina gūt panākumus. Cilvēki savu sašutumu pauduši neskaitāmos komentāros, vēl vairāk uzsverot iespējamā incidenta nopietnību.

Lai gan viss jau ir noticis, sieviete joprojām ir nomākta par situāciju, jautājot, kā tas varēja notikt. Lai gan notiek dažādi incidenti, tiek uzskatīts, ka šis ir pārkāpis neizteiktu pieņemamības robežu, liekot sievietei apsvērt iespēju vairs nekad neatgriezties veikalā. Mēdz teikt, ka viena attieksme var ietekmēt citu attieksmi, tāpēc sieviete ir tik neapmierināta. Nākamais solis ir pievērsties notikušajam, lai saprastu, kāpēc sievieti tik ļoti satrauca veikala apmeklējums.

Kā bijusī žurnāliste Dainai ir liela mīlestība pret vidi. Nesen viņa nejauši pamanīja peoniju stādus, kas tika pārdoti vietējā veikalā, un bija sajūsmā. Vēloties tos iegādāties, viņa devās uz veikalu, lai tās sīkāk izpētītu. Taču, ieskatoties tuvāk, viņa atklājusi puķu skarbos dzīves apstākļus, vēsta BezTabu.

Nesen viesojoties LIDL veikalā, Daina izdarīja interesantu novērojumu. Puķu stādi tika glabāti cieši noslēgtās kartona kastēs, kas ir savdabīga uzglabāšanas metode, kas, iespējams, dažus neuztrauc. Tomēr stāsts ar to nebeidzas, jo ir arī turpinājums, kas diemžēl neattaisno cerības.

Lasi vēl : “AirBaltic” meklē jaunus vienkāršus darbiniekus! Mēneša alga ir vismaz 3200 eiro! Lūk, ko jādara

Kad Daina veikala darbiniecei ieteica, ka peonijām ir nepieciešams pietiekami daudz gaismas, lai tās varētu attīstīties, darbiniece kastītēs izveidoja dažus caurumus, lai gaisma varētu iekļūt cauri. Taču neilgi pēc tam Daina tika informēta, ka peonijas tiks iznīdētas pēc 19. aprīļa, kas viņai lika apjukt.

Pēc BezTabu iesaistīšanās situācija kļuvusi caurskatāmāka un notikusi komunikācija ar atbilstošajām pusēm. Pēc LIDL pārstāves teiktā, ziedi parasti tiek turēti kastēs noteikta iemesla dēļ; klienti mēdz tos iegādāties lielos daudzumos. Šī metode ļauj uzturēt nemainīgu mitruma līmeni. Turklāt pārstāvis norādīja, ka rūpnīcas pastāvīgi uzrauga darbinieki un satraukumam nav pamata.

Pēc pēdējā paziņojuma izlasīšanas atliek pārdomāt, jo runasvīrs apstiprina, ka neiegādātie augi galu galā tiek izmesti.

You may also like...