Saistībā ar atvadīšanos no Jura Kulakovu grupa “Pērkons” steidzami izplata svarīgu paziņojumu iedzīvotājiem

Iegrimuši līdz ausīm savās ikdienas gaitās, nemitīgi aizņemti ar pienākumiem un darbu, mēs bieži aizmirstam pacelt galvu un skatīties plašāk, lai sajustu apkārtnes dzīvotspēju un pasaules pulsēšanu. Mūsu acis, kas reiz bija asas un spēcīgas, šķiet, tagad ir zudušas acu priekšā pret visu to, kas notiek apkārt. Lūpas, kuras agrāk izteica skaļus un aizkustinošus vārdus, šodien ir kļuvušas mēmas, nespējot izteikt to, kas patiesi dzīvo mūsu sirdīs.

Mūsu ausis, reiz klausījušās dziesmas putnu balsīs un vēju šņākā, tagad ir kurlas pret dabas skaņām un cilvēku sirēnām. Sirdis, kas bija spēcīgas un dzīvas, šķiet, ir sastingušas akmenī, zaudējušas jutīgumu un sirdsmieru. Mākslinieks, kurš reiz radīja skaistus un harmoniskus akordus dzīves dziesmai, ir devies mūžībā, atstājot pēc sevis tikai neskaidrus atbalsojumus debesīs.

Šis paziņojums no grupas “Pērkons” vietnē “Facebook” mūs aicina paņemt brīdi, aizmirstot par ikdienas steigām, un apstāties, lai padomātu par to, vai mēs esam saglabājuši saikni ar dzīvi. Varbūt ir laiks atsākt redzēt, dzirdēt un just dziļāk par ikdienas virspusējo troksni. Tādējādi, ieskatoties savās sirdīs, mēs varēsim atkal atklāt to dzīvotspēju, kas ļaus radīt skaņas, spējot iemiesot mūsu patieso būtību un dzīves mērķi.

Sestdien, 17. februārī, Rīgā, Svētās Marijas Magdalēnas baznīcā, mēs pulcēsimies, lai svinīgi un no sirds atvadītos no mūsu cienījamā Jura, izcilā latviešu komponista, Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieka un Līvānu goda pilsoņa. Viņa dzīve un mūzika ir veidojusi bagātu un neparastu stāstu, un šajā svinīgajā brīdī vēlamies cienīgi atzīmēt un pieminēt visus brīnišķīgos pienesumus, ko viņš ir sniedzis.

Jura mūzika ir pavadijusi mūs cauri daudziem dzīves posmiem, daloties gan priekā, gan sērā. Viņa radošums ir bijis kā spilgts gaismas stariņš, kas spīd cauri tumsai, iedvesmojot un aizvedot mūs ceļojumā ar skaņām, kas iesakņojas mūsu sirdīs uz mūžu.

Šajā svinīgajā atvadu ceremonijā mēs vēlamies kopīgi dalīties atmiņās, stāstos un mūzikā, lai celtu augstu godā visus mirušā sniegumus un mīlestību, kuru viņš ir devies kopā ar mums. Aicinām visus, kuri ciena un mīl Juru, pievienoties šai svinīgajai dienai, lai kopā piedalītos sirds lūgšanā par viņa dvēseli un dalītos savās emocijās par šo neaizmirstamo personību.

Taču paziņojums ar to vēl nemaz nav galā! Pērkons izteicis vairākas būtiskas lietas, kuras noteikti ir jāņem vērā

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...