Vīrietis atzīstas : Patiesībā dēlu nogalināja viņš pat nevis Koronavīrusa infekcija

11 dienas pēc sava piecus gadus vecā dēla nāves policijā ar atzīšanos ieradās Turcijas Reģionālās Amatieru līgas kluba “Bursa Yildirimspor” futbolists Cevhers Toktas, vēstī ārvalstu mediji.

Sākumā tika uzskatīts, ka vīrieša piecgadīgais dēls nomiris no Covid-19, jo 23. aprīlī tēvs viņu klepus dēļ nogādāja slimnīcā. Tur abus ievietoja karantīnā. Tajā pašā dienā Toktas izsaucis uz savu palātu ārstus, sakot, ka dēlam ir elpošanas grūtības. Mediķi centās glābt puisēnu, tomēr viņš divas stundas vēlāk nomira. Tika uzskatīts, ka puisēns miris Covid-19 komplikāciju dēļ.

Tomēr jau 4. maijā Toktas ieradies policijas iecirknī, kur atzinies, ka nogalinājis savu dēlu Kasimu, 15 minūtes viņu smacējot ar spilvenu. Viņš pastāstīja, ka atlaida spilvenu brīdī, kad pamanīja, ka zēns vairs neelpo. Tad viņš arī izsauca ārstus, lai novērstu aizdomas.

Vaicāts, kādēļ viņš nogalināja miesīgo atvasi, futbolists atsaucās uz vienīgo iemeslu – jo viņš dēlu nemīlēja.

Tomēr vīrieša brālis Mehmets apšauba, ka tā varētu būt patiesība. Viņš apgalvo, ka 32 gadus vecais Toktas ir nevainīgs un atzinies nodarītajā, jo nevarēja samierināties ar puisēna nāvi.

Šobrīd paredzēts, ka puisīša mirstīgās atliekas tiks ekshumētas, lai varētu veikt autopsiju.

Avots

You may also like...