Atpūtas brauciens uz Jūrmalu pārvēršas neiedomājamā murgā – “Pasažieru Vilciens”aizbildinās par vagonu trūkumu

Iestājas silts laiks un dēļ daļēju pandēmijas ierobežojumu atcelšanu, cilvēki aizvien vairāk sāk izbaudīt silto un patīkamo laiku. Šis ir bijis iemesls tam, ka ļoti daudzi cilvēki devušies uz Jūrmalu, lai varētu atpūsties pie dabas un jūras. Tomēr dēļ šīs patīkamās atpūtas, nākas piedzīvot arī ļoti nepatīkamus brīžus un pat nāves bailes. Šo situāciju nācās piedzīvot Ilonai, kura pagājušā nedēļā devās uz Skulti Jūrmalā.

Ilonai nācās  braukt ļoti pārpildīta vilcienā, kurā fiziski nebija iespējams ieverot sociālo distancēšanos. Un dēļ šīs situācija viņa uz laiku palika bez darba, jo kolēģi Ilonai ieteica, pēc šādas “spaidīšanās” vilcienā ar daudz cilvēkiem – Labāk uz darbu vienkārši nenāk, jo tas rada lielu risku.

Ilona savā privātajā Facebook ontā jau ierakstījusi : “Svētdienas vakarā no Skultes vilciens, kas iet tikai vienu reizi vienā, divās stundās, piebrauca tikai ar četru vagonu sastāvu. Tas bija vienkārši pilns, tik pilns, ka cilvēkiem bija grūtības tajā iekāpt. Visi bija saspiedušies, kā siļķes, pieaugušie, bērni, suņi, riteņi”.

“Kondukoram nebija nedz cimdu, nedz aizsargmaskas, līdz pat Carnikavai vēl pārdeva un pārbaudīja biļetes, pēc tam tam sabruka savā stūrītī, jo izlauzties cauri cilvēkiem bija vienkārši bezcerīgi. Man personīgi darbā pateica, lai pēc šī brauciena uz darbu kādu laiku vienkārši nerādos.”

Un Ilonai radies jautājums par to, kā tik milzīgi uzņēmumi un svarīgas lietas neliek ievērot noteitkos normatīvus un prasības, jo tas vienkārši apdraud cilvēkus un apkārtējos. Dēļ šī iemesla, tagad viņa uz laiku ir zaudējusi darbu. Pie tam nevar iedomāties, kas var notikt, ja pārbāztajos vilcienos kaut viens cilvēks ir inficēts un ir bez aizsargmaskas…

Lasi vēl : Vienkārši slimi! Ar slēpto kameru tiek nofilmēts kā slimnīcā māsiņa ar kulaku sit jaundzimusus bērnus!

Avots

You may also like...