Internetu pilnībā pāršalc grandiozakais pāris! Viņi visiem parādīja kopīgo mazuli un cilvēki nezināja, ko teikt

Pirms vairākiem gadiem internetu pilnībā “salauza” kāds grandiozs pāris. Lai arī viņi tikai publicēja savas bildes, cilvēki izvirzīja savas domas un sakāmo par viņiem. Drīz vien internetu pāršalca neskaitāmi viedokļi par šo pāri un viņa mazuli.  Lai arī kolorītais pāris nevēlējās pievērst sev uzmanību, tas notika, pie tam, ar pamatīgu sprādzienu un labākais tikai vēl sekoja.

Kad viņu kopīgās bildes parādījās internetā, cilvēki sadalījās divās grupās. Vieni teica, ka fotogrāfijas vispār neesot īstas un pat ja ir, tad viņi nav saderīgi, jo viss tā arī izskatoties. Tāpat tika izteikti vairāki pārmetumi par to, ka vīrietis ir tik mazs, bet sieva tik liela, divreiz lielāka par savu vīru.

Tika turpināts ar to, ka viņi nemaz neizskatās laimīgi un kā viņiem izdodas saglabāt šo mīlestību… Otra grupa bija tā, kas viņus aizstāvēja un izteicās, ka viņi izskatās laimīgi un tādi visticamāk arī ir.

Pats interesantākais bija tad, kad šie cilvēki uzzināja, ka sievai ir gaidāms mazulis. Cilvēki nepacietīgi gaidīja, kad pienāks dzemdības, lai redzētu, kāds tad būs šis mazulis un kā viņi visi kopā izskatīsies.

Un tad pienāca tā diena, kad notika dzemdības. Laiks aplūkot, kā tad izskatījās mazulis un kāpēc cilvēki par to bija vairāk nekā izbrīnīti…

Lasi vēl : Atpūtas brauciens uz Jūrmalu pārvēršas neiedomājamā murgā – “Pasažieru Vilciens”aizbildinās par vagonu trūkumu
Lasi rakstu spiežot uz bildes 

Skeptiskā cilvēku daļas grupa vienkārši nevarēja sagaidīt to brīdi, kad beidzot būs redzams, kā izskatīsies viņu mazuli. To viņi pamatoja ar to, ka sieviete ir daudz lielāka un vai bērna proporcijas būs tādas, kādām tām vajadzētu būt. Beigās izrādījās, ka bērns piedzima veselīgs un viss bija kārtībā. Lielā skeptiķu grupa pamatīgi satrūkās, jo nebija gaidījuši tādu ziņu.

Arī slimnīcā tika pateikts, ka bērns piedzimis ļoti veselīgs un viss ir vislabākajā kārtībā.  Šis ir tas brīdis, kas skeptiķiem lika apklust un saprasta, ka šis pāris tik tiešām ir veiksmīgs un viens otru mīl, neskatoties uz dažādajiem izmēriem, ko tik ļoti uzsvēra pāra nīdēji.

Beigu beigās šis stāsts pierāda, ka pastāv tik tiešām mīla mīlestība un šis pāris to skaidro parāda.

Lasi vēl : Gaidāmi jauni ierobežojumi? SPKC paziņo, ka aizvadītajā diennaktī inficēto skaits pieaudzis vairāk par divām reizēm
Lasi rakstu spiežot uz bildes 

You may also like...