Tikko notikusi ļoti smaga auto katastrofa… Zināms, ka pašlaik ir vismaz viens mirušais

20. Jūnijā notikusi smaga auto katastrofa uz populārās un labi pazīstamās A6 šosejas. Pēc pašlaik zināmās informācijas, ceļš ir ticis pilnībā bloķēts un konkrētajā notikuma vietā strādā vairākas mediķu brigādes. Šī ir ļoti smaga auto katastrofa, izteicies, kāds vīrieties. Pašlaik ir ļoti daudz neskaidri jautājumi, kuri ir jāpēta un jārisina, lai izprastu situāciju.

Pēc esošās informācijas negadījums ir norisinājies pulksten 19:36 uz A6 šosejas Lielvārde – Skrīvere 93. kilometra. Notikuma vietā ir saskrējušās trīs automašīnas. Pēc patreizējās informācijas septiņi cilvēki ir cietuši, bet vismaz viens ir miris. Satiksme ir pilnība bloķēta abos virzienos.

Latvijas Valsts Ceļi jau ir informējuši, ka avārijas negadījuma vietas apbraukšana pašlaik ir iespējama tieši caur Skrīveriem P32 un Tīnūžu šoseju P80, vai arī caru Ķegumu (Ķegums- Inciems- Sigulda P8, kā arī caur parasto Tīnūžu šoseju.

Pašlaik informācija ir ļoti skopa, tomēr tiek ziņots, ka dati un informācija par notikušo tiks papildināta pilnā apmērā, jo pašlaik nav skaidrs, kā tieši izcēlās esošais negadījums. Šis notikums pašlaik liek uzdot ļoti daudz dažādu jautājumu, jo ir tik daudz neskaidrības, kuras būs jārisina ceļu policijai.

Jāņem vērā, ka pašlaik ir sācies svētku laiks, tieši šī iemesla pēc brauciet uzmanīgi un noteikti nersiskējiet ar pārgalvīgiem manevriem, kuri var beigties pavisam bēdīgi. Brauciem uzmanīgi prātīgi, un padomājiet arī par citiem cilvēkiem.

Lai lustīgi svētki un informācija par konkrēto notikumu tiks papildināta.

You may also like...