Eiropai strauji tuvojas vētra “Deniss”. Latviju tā skars vēl smagāk, nekā nesen piedzīvotā “Siara”

Kurš to būtu domājis, ka pēdējā laikā piedzīvosim tik daudz dažādu laika kataklizmu. Izrādās, ka šādas parādības vairs nav retums un visticamāk būs tikai normāla parādība. To visu varot skaidrot ar globālo sasilšanu un citām problēmām, kas skar mūsu planētu.

Vēl tikai vairāk, kā pirms nedēļas pasauli piedzīvoja smagā un bīstamā vētra ar nosaukumu : “Siara”. Šīs vētras ietekmē kopumā gāja bojā vairāk kā desmit cilvēki un vairāki vienkārši pazuda bez vēsts, jo tika nopostītas ne tikai mājas, bet arī ciemi.

Lieki piebilst, ka šī postošā vētra ar vārdu : “Siara” tika uzskatīta par vienu no postošākajām gadsimta vēsturē. Pats trakākais ir tas, ka laika gaitā šāda tipa vētras iegūst tikai vēl stiprāku noturību un tās pieņemas daudz lielākā spēkā, nekā iepriekšējās. Pasaules vadošie meteorlogi jau ir izteikušies, ka nākotnē šādas vētras kļūs tikai spēcīgākas.

Taču par kādu vētru pašlaik iet runa un kā tā var skart Latviju tik īsā laika posmā, kopš postošās “Siera” vētras? Sabiedrība plaši pazīstamais laika ziņu “cilvēks” Toms Bricis ir paziņojis milzīgus jaunumus par gaidāmo vētru “Deniss”. Tā Latviju skars vēl smagāk, nekā “Siera”.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...