Kāda Sieviete Patiesībā Tu Esi, Atsaucoties Uz Mēnesi, Kurā Tu Esi Dzimusi

Tu vari atklāt savu raksturu atsaucoties uz mēnesi, kurā esi dzimusi.
Janvāris
Dāmas, kas ir dzimušas gada pirmajā mēnesī ir nopietnas un konservatīvas, bet arī ļoti ambiciozas. Kā arī sievietes, kas ir dzimušas janvāri ir tieksme būt kritiskām un viņas nevēlas runāt par savām emocijām. Viņas ļauj pieeju viņām tiem cilvēkiem, kas ir tādā pašā intelektuālā līmenī kā viņas un dala to pašu skatu uz dzīvi.

Februāris
Tev vajag attiekties pret Februāra sievietēm ar pacietību un viņas ir ļoti romantiskas. Viņas ātri maina savu garastāvokli un ne visi var viņas saprast. Šīm sievietēm ir diezgan abstrakts domāšanas veids. Tev jāzina, ka ja tu krāpsi viņu, tad tu viņu vairāk neredzēsi.

Marts
Harizms un šarms ir ļoti specifisks sievietēm, kas ir dzimušas Martā.  Viņas ir ļoti īpašas un lojālas. Šīm dāmām ir ļoti grūti iemīlēties. Tas ir liels prieks dzīvot kopā ar personu, kas ir dzimusi Martā.

Aprīlis
Šīs sievietes var diezgan viegli mijiedarboties ar jebkuru personu. Viņas zina kā žēlot sevi. Ja viņas ir dusmīgas, labāk doties prom. Aprīļa meitenes padarīs tev par laimīgāko vīrieti uz pasaules. Ja tu iegūsti viņu uzticību, centies to nepazaudēt, tad viņa tev atvērsies pilnībā.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu!

You may also like...