Rīdzinieki ir izvēlējušies savu nākotni – Tikko tapis zināms gala rezultāts

Apkopojot balsu skaitu no 156 vēlēšanu iecirkņiem, Rīgas domes īpašajās vēlēšanās starp politiskajām partijām sadalītais balsu īpatsvars nav mainījies, un vadība ir “attīstībai / par!”. Pēc Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) datiem “Progress” (AP / P) kopīgais saraksts ir “Saskaņa” un “Jaunā Vienotība” (JV).

Apkopotie dati liecina, ka par AP/P nobalsojuši 26,16% vēlētāju, par “Saskaņu” – 16,89% , bet par JV – 15,24%.

Rīgas domē iekļuvuši septiņi politiskie spēki.

“Aiz strīpas” palikusi Zaļo un zemnieku savienība ar 4,07%vēlētāju atbalstu, partija “Alternative” – 3,03%, “Jaunā Saskaņa” – 1,70%,  partija “KPV LV” – 1,12%, “Vienoti Latvijai” – 0,34%, Nacionālā Savienība “Taisnīgums” – 0,23%, Rīcības partija – 0,18%, “Centra partija” – 0,15%.

AP / P sarakstā sekos 18 pārstāvju pilnvaras, “Sadaba” uzņems 12 senatorus, desmit kopuzņēmumus, “latvieši” – “dzimteni un brīvību” / LNNK un Latvijas reģionālo apvienību (NA / LRA) kopīgais septiņu saraksts, “gods” par Rīgas (GKR) dienestu-pieci, bet Latvijas Krievijas Federācijas (LKS) un Jaunās konservatīvās partijas (JKP) katram ir četras vietas.

Mārtiņš Staķis, Anete Jēkabsone-Žogota, Mārtiņš Kossovičs, Edmunds Cepurītis, Antonina Nenaševa, Māris Mičerevskis, Agnese Logina, Iveta Ratinīka, Viesturs Zeps, Selija Vlaje (Đṛṣṇa Vlakía), Iveta Ratinīka, Viestula Gejeje, Selija Mairita Lūse (Mairita Lūse), Ruta Mežavilka (Rūta Mežavilka) un Ivars Drulle (Ivars Drulle).

Par kopīgām galvaspilsētām izvēlēti VilnisĶirsis, IntsĶuzis, Inese Andersone, Olafs Pulks, Dzintra Geka-Vaska, LaurisĒrenpreiss, Uģis Rotbergs, Kārlis Šadurskis, Rita Našeniece un Kaspars Spunde.

Tagad atliek gaidīt, lai solītie uzdevumi un lietas tiktu īstenotas patiešām.

Avots

You may also like...