Megana Mārkla iekļuvusi mega skandālā : Izteikusies pat Karaliene, ka tā turpināties vairs nevar!

Pēc tam, kad Meganas Mārklas ģimenes saspringtā situācija ir izgājusi ārpus robežām, karaliene Elizabete II lūgusi savam mazdēlam princim Harijam un viņa sievai izbeigt šo drāmu.Ir sarežģīti iedomātiies, kā pāris spēs izpildīt karalienes lūgumu, jo Saseksas hercogienes tēvs Tomass Mārkls neslēpj aizvien jaunu informāciju un labprātīgi sniedz to medijiem. Kā arī Meganas pusmāsa Samanta Mārkla izmanto jebkādu iespēju, la publiski paustu kritiku par slaveno radinieci.

              Saskaņā ar žurnālistes keitijas Nikolas stāstīto, Harijam un Meganai jau pirms Ziemassvētkiem tikai prasīts izbeigt ģimenes strīdu no Karalienes puses.
“Viņi abi apzinās, ka situācija ir aizgājusi par tālu, un viņiem ir jācenšas visu sakārtot savās vietās,” apliecina Nikola.

              Neskatoties uz to, arī šajā gadā Mārklas ģimenes drāmā nav nekādu izmaiņu. Nesen jaunus atkal pavēstīja septītajā grūtniecības mēneša esošas Meganas tēvs, kurš pabliski atklāja vēstuli, ko meita viņam esot rakstījusi pērnajā gadā, ar lūgumu izbeigt izplatīt publisku informāciju par viņu un viņas ģimeni.

              Pieci labākie Saseksas hercogienes draugi ir devuši intervijas, nostājoties par Meganu un izsakoties, ka pats Tomass Mārkls ir atsvešinājies sākotnēji no meitas dzīves, ignorējot telefona zvanus neilgi pirms slavenā pāra kāzām, tā vietā izvēlējās apspriesties ar paparaci.

              Turpretim Samanta, Meganas pusmāsa, apsolījās šogad izpaust atmaskojošos noslēpumus par radinieci, bet pēc tevam nodotās Meganas atklātības vēstules, pusmāsu nosaukusi par “narcistisku”.

„Tēti, es rakstu šo ar smagu sirdi, nesaprotot, kāpēc esi izvēlējies iet šādu ceļu, pagriežot muguru man muguru un radot sāpes,” tā Megana Mārkla sākusi savu garo rokrakstā rakstīto atklāsmes vēstuli, kas parakstīta  ar 2018.gada augustu.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...