Kāju vannošana ar sāli un ābolu etiķi – Sāpes pazudīs pāris minūšu laikā!

Protams, sāpes mugurā, bezspēks ir lielas problēmas, bet sāpes kājās arī var kļūt par nopietnu problēmu, kurai nedrīkst nepievērst uzmanību. Ja jūs pat vienkārši noliekot kājas pie zemes, varat sajust stipras sāpes, tad ir jārīkojas! Karsts ūdens: Karsts ūdens ir ļoti labs līdzeklis, lai remdētu sāpes – tas jau sen atpakaļ ir pielietots dažādās receptēs. Arī tādas slimības, kā tuberkuloze vai artrīts tika ārstētas mērcējot kājas karstā ūdenī.

Tieši karsts ūdens palīdz kauliem un muskuļiem atslābināties, kā rezultātā tiek samazināta fiziskā slodze. Karsts ūdens papildus arī veicina asinsrites darbību, stiprina locītavas un nomierina tās. Protams, ir jāzina, ka silts ūdens ir labāks, par verdošu, vai ļoti karstu – jo tādā gadījumā netiek kairināta āda. Sāpju remdēšanai ieteicamā ūdens temperatūra ir 39 grādi pēc celsija. Pārāk karsts ūdens var arī paātrināt sirdsdarbību un palielināt asinsspiedienu, kas nav ieteicams.

Epsom sāls:
Šā veida sāls ir ļoti veselīgs, jo tie ir bagāti ar magniju. Epsom sāls galvenā sastāvdaļa ir magnija sulfāts. Šī kombinācija ir ļoti ieteicama un veselīga, tā palīdz organismam atslābt un izvadīt ārā toksīnus. Tā uzlabo asinsriti, sirdsdarbību, palīdz regulēt asinsspiedienu, cukura līmeni asinīs, kā arī uzlabo nervu sistēmas darbību, noņem stresu, un samazina adrenalīna līmeni asinīs. Būtībā – tik daudz plusi, ka tas pat būtu obligāti jālieto!

Ābolu etiķis : Šī viela uzlabos konkrēti jūsu kāju veselību! Tai piemīt pretsēnīšu īpašības, kā arī, tās mitrina kāju ādu. Ābolu etiķis arī neitralizē nepatīkamo aromātu, un padara kāju ādu mīkstu, novērš plaisas un citus ādas bojājumus.

Recepte kāju vannošanai:
Sastāvdaļas:
1) 2 tases ābolu etiķa
2) 2,5l silta ūdens
3) ½ tases sāls
Pagatavošana:
Visas sastāvdaļas ir jāsajauc kopā. Tad kājas ir jāievieto šajā šķīdumā, un jātur, līdz ūdens atdziest. Procedūru ir ieteicams atkārtot reizi dienā nedēļas garumā.

You may also like...