Kariņš nāk klajā ar biedējošu paziņojumu par to, kas patiesībā varētu notikt pēc 15. Novembra

Kurš gan varēja iedomāties, ka visa situācija eskalēsies tik ļoti tālu, ka vienā brīdī pienāca tā diena, kuru daudzi nemaz negaidīja un tika paziņots par mājsēdes jeb lokdauna ieviešanu. Tas bija pārsteigums ne tikai pašiem cilvēkiem, bet lielākajiem uzņēmumiem, kuri tam vēl nemaz nebija gatavi un tas radījis milzu rezonansi, tomēr esošajā situācijā arī pats Kariņš ir nācis klajā ar ļoti būtisku paziņojumu par to, kas patiesībā varētu notikt jau pēc 15. Novembra un tas liek aizdomāties par visu esošo situācijas būtību un nopietnību.

Atliek vien tikai atgādināt, ka pagājušajā gadā smagākā situācija bija tieši ziemas mēnešos un šajā situācijā ir jāņem vērā, ka ziema mums vēl ir tikai priekšā un atliek tikai domāt par to, kas tad mūs īsti sagaida turpmāk, jo patreizējā situācija un cipari turpina augt katru dienu un situācija itin nemaz neizskatās no tām labākajam. Ar esošo situāciju klajā nācis arī pats Kariņš, kurš izteicies, kas patiesībā varētu sekot pēc lokdauna jeb 15. Novembra.

Pēc mēnesi ilgās mājsēdes jeb lokdauna vienā vai otrā formā visticamāk varētu turpināties pret vīrusa nevakcinētiem cilvēkiem. Tā šorīt LTV raidījumā ar nosaukumu “Rīta Panorāma” izteicās premjers Krišjānis Kariņš, kurš uzskata, ka vakcinētajiem cilvēkiem ir jādod zināma brīvība, kamēr nevakcinētajiem vajadzētu saprast lietas nopietnību un izprast, ka šis nav nekāds joks.

Krišjānis godīgi atzina, ka pašlaik ir vēl pāragri teikt, vai no novembra vidus mēs varēsim atteikties no pašlaik ieviestajiem stingrajiem ierobežojumiem un tas ir jāuztver ļoti nopietni, jo katru dienu var mainīties ļoti daudz kas. Situāciju var glābt tas, lai cilvēki vairāk vakcinētos un tiešām ierobežotos no citiem, tādējādi sargājot savu un citu veselību.

Pēc paša Kariņa vārdiem pašlaik ļoti aktuāls jautājums esot par to, kāds pēc lokdauna tiks atjaunots tā saucamais “zaļais režīms, vai tas būs pilns zaļais režīgs, kāds tas bija līdz lokdauna sākuma brīdim, vai arī tajā tiks ieviestas kādas būtiskas izmaiņas.” Beigās viņs vien piebilda, ka nevaram mūžīgi sēdēt uz ierobežojumiem, tas aptur ekonomiku un liek aizņemties finanses, kuras mums pašiem pēc tam būs jāatdod. Tieši šī iemesla dēļ varētu būt ticams variants, ka pēc 15. novembra lokdauns varētu būt jāievēro tiem, kuri nav vakcinējušies un tas būs pamatīgs trieciens ļoti daudziem.

Avots

You may also like...