Klajā nākušas interesantas un pavisam negaidītas ziņas par “Bez tabu” vadītāju Evelīnu Strazdiņu!

Kas to būtu domājis, bet klajā ir nākušas patiešām interesantas un sava ziņā negaidītas ziņas par visiem zināmo “Bez tabu” vadītāju Evelīnu Strazdiņu, kuru noteikti zina teju visa Latvija. Izrādās, ka šīs ziņas ir nākušas klajā tikai pirms pāris dienām, taču tagad to zina lielākā daļa un šodien paradījās arī medijos.

All Media Baltics pārstāve paziņojusi, ka ļoti priecājas par Evelīnas burvīgo ziņu. Evelīna Strazdiņa nākusi klajā ar ziņu par to, ka viņa ir jau piektā bērna gaidībās un tā esot liela ziņa visai ģimenei. Tā noteikti ir liela vēsts citām ģimenēm, jo ne katrs būtu gatavs pieciem bērniem.

Tā ir priecīga ziņa visiem tuviniekiem un arī viņas faniem, kas aktīvi līdzi seko viņas aktivitātēm un īpaši “Bez tabu” raidījuma vadīšanai. Viņa arī pašlaikvēl vadara Bez Tabu raidījumu kopā ar Juri Šteinbergu un joprojām daudzi izsakās, ka viņa strādā kā īsts darba rūķis.

Tomēr tagad rodas dažādi jautājumi par to, kas tālāk notiks ar Bez Tabu un vai ir gaidāmas kādas izmaiņas? Izrādās, ka tiešām būs kādas izmaiņas!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...