Krievijā ļoti ietekmīga persona prognozē, kas tuvākajā laikā notiks ar Putinu! “Atklājas noklusētas lietas!”

Slavenais un ļoti ietekmīgais krievu režisors Aleksandrs Sokurovs intervijā YouTube raidījumam Ещенепознер nosodīja Krievijas prezidenta rīcību Ukrainā un prognozēja viņa nenovēršamo gāšanu, tomēr šajā gadījumā viņš atklāja arī kādas vairākas lietas, kuras iepriekš, iespējams, pat tika noklusētas, taču ko viņš īsti paziņoja un kas gaidāms tālāk ne tikai ar Krieviju, bet arī pašu putinu?

Sokurovs uzskata, ka Putina valdība neciena savu tautu, kā arī nenovērtē savu pilsoņu dzīvības. «Man nekad neienāca prātā, ka valsts varētu pieļaut jebkādu necieņu pret tautu, jebkādu necieņu pret ienaidnieku ārpus korektības robežām. Lai tik daudz ļaunuma nāk no nacionālās televīzijas. Nevis propaganda, bet īsts ļaunums. Es nekad neko tādu neesmu redzējis. Jums nav tiesību apturēt šīs valsts attīstību un likt cilpu ap kaklu. Jums nav šo tiesību,” rakstīja Sokurovs, tomēr tas viss bija tikai iesākums un viņam vēl kā izrādās ir gana daudz, ko teikt saistībā ar visu notikušo un tāpat viņš paredz vairākas lietas, kuras drīzumā jau varētu notikt!

Režisors ir stingri pārliecināts, ka Krievijas varas iestāžu rīcība novedīs pie neatgriezeniskām sekām un Ukrainas karš beigsies tāpat kā Putins 1917. gadā. “Tagad viss nozīmē, ka pilsoņi var gāzt viņu kā prezidentu.” “Tas varbūt izklausās sarežģīti, tomēr ar katru nākamo dienu, kamēr tas viss turpinās, tas pastiprināti uzliek spiedienu uz Putina un drīz vien mēs redzēsim, ka notiks tas, ko mēs visi jau sen gaidījām, jo savādāk tas vienkārši vairs nevar būt!”

“Prognozēju, kas ar mums notiks pēc mēneša vai diviem. Neteikšu, jo teiktais tik tiešām var arī piepildīties, bet nepateikto var arī nesasniegt. Bet pagaidām mēs esam revolūcijas procesā ar Krieviju un monarha gāšanu. Ejot tādā pašā tempā kā režīma laikā, tas ir ceļš uz pilnīgako nulles punktu jeb atkal visa sākuma punktu!. “Tas nav izdevīgi mums visiem,” piebilda Sokurovs.

Jāatgādina, ka Sokorovs 2014.gada martā bija paredzējis karu Ukrainā un nāca klajā ar paziņojumu, ka spēka pielietošanai pret valsti būs neatgriezeniskas sekas Krievijai, kas tik tiešām arī visā pilnībā piepildījās! Viņš arī mudināja krievus respektēt Ukrainas vēlmi dzīvot kā neatkarīgai valstij.

You may also like...