Beidzot ir tikusi paziņota informācija par 200 Eiro otrās daļa izmaksu! Pasteidzies uzzināt, kuri to saņems!

Jau šobrīd zināms tas, ka Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūra atbalsta ģimenes ar 50 Eiro mēnesī par katru bērnu ģimenē, saskaņā dēļ energoresursu cenu paaugstināšanos un tas viss jau stājās spēkā no 2022. gada 29. janvāra, tomēr ir kādas būtiskas nianses, ko daudzi nemaz vēl nezina! Pašlaik viss kopējais finansējuma periods ir līdz 30. aprīlim. Līdz ar to, kopumā veselus četrus mēnešus un 200 Eiro kopsummā par vienu bērnu. Tomēr laiks ķerties pie lietas būtības, kad tad cilvēki var sagaidīt otro pusi, jo iepriekš konkrētais naudas atbalsts tika sadalīts divās maksājuma daļās.

Līdz ar to, drīzumā tika paziņots arī tas, ka VSAA tieši šos konkrētos pabalstus izmaksās uzreiz automātiski bez jebkādiem dīvainiem iesniegumiem vai pildāmām anketām. Pie tam cilvēki, kuri uz noteiktu laiku saņem bērna kopšanas pabalstu, vai arī ģimenes valsts pabalsu uzreiz automātiski saņems visu vajadzīgo. Tomēr pašlaik svarīgākais jautājums vai otrā naudas daļa ir vēl jāgaida, vai varētu būt jau pavisam drīz? Beidzot arī tam ir rasta atbilde un parādīta tieša un skaidra atbilde tiem cilvēkiem, kuri to vēl nezina!

Arīdzen jau iepriekš tika paziņots, ka VSAA tieši pirmo naudas atbalstu piešķira pirmajos divos 2022. gada mēnešos – par janvāri un februāri, kopumā 100 eiro apmērā. Tie, kuri pastiprinātāk pievērš uzmanību atbalsta izmaksām, noteikti zina par ko tad ir stāsts un kad var sagaidīt otro naudas daļu. Pašlaik zināms, ka tieši otra naudas daļa jeb otra puse 100 Eiro apmērā tiks nosūtīta līdz pat 30. aprīlim, lai cilvēki beidzot zinātu, kad tad var sagaidīt,tik ļoti svarīgo naudas atbalstu, bez kura grūti šajā laikā iztikt!

Tomēr šajā visā sakarībā jāņem vērā, ja bērna kopšanas pabalsts vai ģimenes pabalsts tiek izmaksāts pēc šī perioda laika, uzturlīdzekļi tiks izmaksāti kopumā 45 dienu laikā no ģimenes vai kopšanas pabalsta saņemšanas dienas. Tomēr ja bērns ir dzimis līdz 2022. gada 30. aprīlim, tas attieksies tikai uz tām, kurām bērna piedzimšanas dēļ pienākas maternitātes tipa pabalsts.

Savukārt ja maternitātes pabalsts tiek izmaksāts un bērns ir piedzimis pirms likumā noteiktā spēkā stāšanās datuma, kas ir 29. janvāris, tad uzturlīdzekļi tiks izmaksāti par pirmo, otro un trešo mēnesi, kopumā 150 Eiro. Tomēr pašlaik esošais aprīļa pabalsts 50 Eiro apmērā tiks izmaksāts līdz 30. aprīlim. Līdz ar to atlikušo daļu vai nu esat saņēmis, vai drīzumā saņemsiet!

You may also like...