Latviešu ģimenes pārcelšanās uz dzīvi Anglijā nu ir izraisījusi lielu sašutumu internetā – Iedzīvotāji ir nikni!

Lieki teikt, ka uz ārvalstīm pārceļas daudzi, tomēr šis stāsts izceļas lielākoties, nekā citi. Daudzas no Latvijas jaunajām ģimenēm pamet mūsu dzimteni. Iemesls ir ne tikai zemais atalgojums, bet arī nesakārtotās sociālās sistēmas, līdzcilvēku attieksme kā arī darba devēju un ņēmēju savstarpējā sapratne. Arī kāda ģimene no Baldones ar trīs bērniem pārcēlās uz dzīvi Anglijā.

Stāsts par šo ģimeni šokēja daudzus sociālā tīkla lietotājus. Šī Treiju ģimene nebrauca uz ārzemēm lasīt sēnes un  ogas. Abiem vecākiem Latvijā bija ļoti labs darbs. Ģimene Latvijā nejūtas droši. Iemesls tam ir mainīgā nodokļu sistēma un arī nesakārtotā veselības sistēma. Šī iemesla dēļ, ģimene kurai ir 3 bērni pārcēlās uz Angliju, kur jau dzīvo un strādā viņu tuvinieki.

Kā vēl vienu no iemesliem viņi  min to, kā cilvēki izturas viens pret otru. Viņu attiecības. Pēc šī sižeta sociālajos tīklos apstiprinājās tas ko teica Rūta. Liela daļa iedzīvotāju ir gatavi aprunāt tos cilvēkus, kas nebaidās skaļi izteikt nodokli. Ir cilvēki, kas skaļi nosoda šo ģimeni. Kāds vīrs, vārdā Edgars Eglītis, sociālo tīklu vietnē raksta “Tādai Treiju ģimenei varu ieteikt tikai vienu – brauciet vēl tālāk uz ziemeļiem.

Ragbijas Tesko centrā nemaksā tik labi, cik vaļu tauku medniekiem aiz polārā loka. Brauciet tur ar saviem radu radiem.” Šim cilvēkam piebalso arī  vīrs vārdā Jānis Novickis. “Nu ko var īdēt! Ja neesi spējīgs nodrošināt, nav ko ražot. Izvēlēties vieglāko ceļu un ar to lielīties ir mīksto pasākums.”

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...