Linda Mūrniece Publiski nāk klajā ar paziņojumu visai Latvijai un atklāj ko īpaši nepatīkamu par Olgu Kambalu

Lielākā daļa cilvēku noteikti zina visu, kas notika šajā lietā, un Olga Kambala kļuva slavena ar savu “Čuhņas” paziņojumu par Dobeli. Protams, lielākā daļa cilvēku to visu uztver kā vienkāršu joku, bet daudziem tas ir apvainojums. Īpaši tiem, kas dzīvo vai nāk no Dobeles, ja reiz pēkšņi Jūsu mājvietu nosauc par Čuhņu. Kurš gan to būtu domājis, bet šajā sakarā izteicās arī Linda Mūrniece, kura vēlējās Latvijai pastāstīt ko nepatīkamu par pašu Olgu, ko viņa iepriekš nebija teikusi. Bet, kā izrādās, tagad ir īstais laiks izteikties.

Olga Kambala ir iesaistīta visā šajā milzīgajā skandālā, nosaucot Dobeli par čuhnu, un viss tālāk aizgāja tik tiešām ļoti ātri, lai neteiktu vairāk. Tieši tā, sociālajā tīklā Facebook, apspriežot sveicienus Olgai no uzņēmuma Dobeles dzirnavnieks, pieredzē ar Olgu dalījās arī bijusī ministre un uzņēmēja Linda Mūrniece. Arī viņai šajā gadījumā ir ko teikt, jo viņai pašai bija pieredze ar Olgu, un diemžēl tas nebija tajā patīkamākajā veidā, taču iepriekš par to neko nebija izteikusies, kas ir pats galvenais. Tomēr, kas īsti notika un ar ko tas viss ir saistīts?

Viss sākās ar to, ka cilvēki sāka izteikt savu viedokli par Olgas uzvedību zem komentāriem Facebook un to bija pamanījusi arī Linda. Pēc brīža viņa sāka lasīt komentārus un nosprieda, ka laikam jāpastāsta arī savs atgadījums ar šo visu notikušo. Šajā gadījumā Mūrniece atklāja savu personīgo pieredzi, kas nav tik īpaši patīkama. “Izrādās, ka Olga Kambala reiz sabojāja kaut ko tādu, kas Lindai bija ļoti svarīgs,” stāstīja Mūrniece. “Šī konkrētā persona sabojāja manu viesnīcas karoga galveno noņemšanas pasākumu ar visiem saviem draugiem. Ieradās pilns ar kamerām pagrūstot visus malā, visi vienkārši pamuka prom.”

“Viss šis pasākums bija mans, pie tam ļoti ilgi lolots. Draugi pēc tam arī neatgriezās lielajā telpā, jo nemaz negribēja kameru priekšā tur būt. Bet tai būtenei, neko citu, kā kameras nemaz nevajag,” ziņo Mūrniece.

Viņa atbildēja uz citu komentāru: “Es jau ilgu laiku maksāju par šo “silikona” biroju. Sēdēja viesnīcā (panndeeemijas dēļ), “iedeva man kaut kādas smirdīgas smaržas un tā n gadus.  Viņa arī gulēja viesnīcā uz pandeeemijas rēķina. Drīz tur pārvērtās par kaut kādu filmēšanas vietu. Tur sākās filmēšana, un man bija neērti teikt, ka tā nedrīkst piecūkot prezidenta numuriņu, un tad es beigās to pati visu vācu… nu, tas bija sāpīgi. Un to nedarīja Kaspars. Viņš tiešām sirsnīgs un jauns cilvēks.! “

You may also like...