Lūk, cik milzīgu naudu pērn nopelnījusi ir veselības ministre Ilze Viņķele

Latvijas zināmā persona Veselības ministre Ilze Viņķele (AP) par savu darbu amatā ir nopelnījusi ļoti prāvu naudas summu, kas mēneša griezumā pārsniedz pat 5000 Eiro. Tā, kā bija nepieciešmas iesniegt gada ienākumu deklarāciju Valsts ieņēmumu dienestam, viņa norādījusi savus ienākumus, kuri tik tiešām bijuši pārsteidzoši lieli!

Ilze Viņķele par darbu ministres amatā 2019. gadā nopelnījusi veselus 65 094 Eiro. Ja to ņem mēneša griezumā, tad uz rokas fiziski viņa saņēmusi aptuveni 5 583 Eiro, kas ir iespaidīga alga. Papildus šai algai, vēl 409 Eiro Viņķele bija saņēmusi pabalstu no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, taču nekādus citus ienākumus viņa nav norādījusi.

Tāpats ir ticis norādīts Viņķeles 2019. deklarācijā ka viņai ir 16 000 Eiro liels naudas uzkrājums bankā. Tāpat viņai ir reģistrēts dzīvoklis Rīgā un vieglā automašīna Mini Cooper, kura reģistrēta 2008. gadā. Viņai arī bijušas parādsaistības, kas 2019. gadā sarukušas no 18 789 eiro līdz 13 549 eiro atzīmei.

LETA aģentūras informācija liecina, ka 2018. gadā Ilzei Viņķelei nebija norādīti nekādi ienākumi, jo politiķe esot tikai pārtikusi no stipendijas un uzkrājumiem. Viņķeles galvenais padomnieks Edgars Svariks skaidroja, ka tas ir saistīts ar 2017/2018. mācību gadā Viņķele bija Arizona Universitātes Makeina institūta stipdendiāte Amerikas Savienotajās Valstīs. Tieši tāpēc viss bija tieši tā.

Lasi vēl :  Swedbank ir nākusi klajā ar nopietnu brīdinājumu visiem saviem klientiem

Avots

You may also like...