Maxima veikali ir nākuši klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu pilnīgi visiem, kuri apmeklē Maxima veikalus

Maxima veikalos pēdējā laikā notikušas lielas pārmaiņas, kas piesaistījušas lojālo pircēju uzmanību, kuri aktīvi seko līdzi viņu akcijām. Lai gan tas iepriekš nebija plaši apspriests temats, rosība ap šīm izmaiņām ir ievērojami palielinājusies. Tā kā cilvēku zinātkāre turpina rosināt, atliek vien redzēt, ko Maxima piedāvā un kā viņi plāno atbalstīt un palīdzēt saviem klientiem. Ir pienācis laiks iedziļināties šajās pārmaiņās un redzēt, ko nesīs nākotne.

Latvijas piena produktu ražotāji šobrīd saņem ievērojamu atbalsta apjomu, lai veicinātu produktu pieejamību patērētājiem. Maxima aktīvi veicina šo iniciatīvu ar savu “Latvijas pīrāgam būs BŪT!” programma. Šo pasākumu ietvaros Maxima jau ir ieviesusi cenu samazinājumu vairāk nekā 50 vietēji ražotiem piena produktiem. Tomēr uzņēmums sper soli tālāk ar jaunu, aizraujošu attīstību, kas neapšaubāmi atsauksies uz iedzīvotājiem. Nepārprotami koncentrējoties uz patērētāju, Maxima turpina prioritāri noteikt savu klientu vajadzības.

Tā kā Latvijas pircēji arvien vairāk meklē vietēji ražotas preces, mūsu veikali, sadarbojoties ar vietējiem ražotājiem, ir paplašinājuši vietējo piena produktu klāstu. Patiesībā mēs nesen esam pievienojuši mūsu krājumam vēl 50 populārākus un plaši izmantotus produktus, un visi par pieņemamām cenām. Paredzams, ka šī attīstība pozitīvi ietekmēs klientu apmierinātību, padarot pieejamu vēl plašāku vietējo piena produktu klāstu par vēl lētākām cenām.

Jaunākie Maxima pārdošanas dati liecina par pastāvīgu pieprasījuma pieaugumu pēc Latvijas piena produktiem kopš iniciatīvas uzsākšanas. Tikai vienas nedēļas laikā kopējais pieaugums ir sasniedzis iespaidīgus 60%, un visievērojamākie pieprasījuma kāpumi tika novēroti pēc sviesta, kas palielinājās par satriecošiem 300%. Tikmēr biezpiena kategorija palielinājās par 66%, un piena produkti kopumā pieauga par 76%.


Liela atsaucība Maxima kampaņai liecina par patērētāju lielo interesi par piena produktu cenu pazemināšanu, kas apliecina viņu patiesās rūpes par nozari. Šis atbalsts ir izdevīgs ne tikai mūsu piensaimniekiem, bet arī visiem iedzīvotājiem, kuri paļaujas uz šiem produktiem kā daļu no savas ikdienas dzīves. Tas kalpo kā apliecinājums pozitīvu pārmaiņu spēkam pat vissarežģītākajos apstākļos. Ar tik daudzsološu sākumu mēs varam cerēt uz nepārtrauktu cenu samazināšanos plašam produktu klāstam.

You may also like...