Nedz podagra, nedz reimatisms! Katru gadu savācu upeņu lapas, tagad problēmām un kaitēm saku attā!

Daudz P,C,K vitamīnus satur upeņu lapas. Jā, parastas upeņu lapas! Vēl tās spēj ārstēt un noderēt profilaksei aterosklerozes gadījumā. Upeņu lapās atrodas vielas, kuras ļoti labi palīdz pret virsnieru problēmām, kā arī spēj palīdzēt Adisona slimības gadījumā ,kurai spēj palīdzēt tikai spēcīgi hormonālie līdzekļi jeb stipras zāles.

Ja upeņu lapas tiek pareizi lietotas, pareizos daudzumos, tad tās spēj izvadīt lieko urīnu un skābeņskābes, kā arī rezultātā šādi ārstē arī reimatismu un podagru. Tie, kas cieš no nieru problēmām nepieciešams, apliet 3 upeņu lapas ar 0,5l verdoša ūdens.

Pēc 15-20 minūtēm nokāsiet ūdeni, arī no lapām izspiediet visu ūdeni, lieciet šo maisījumu uz uguns un ļaujiet, lai tā sāk vārīties. Ieberiet šajā masā arī 2 ēdamkarotes upeņu un ļaujiet šim maisījumam stāvēt, kamēr tas atdziest.

Šo dzērienu drīkst dzert pa 0,5l daudzuma un apēdiet arī maisījumā esošās ogas. Šo daudzumu nepieciešams izdzert dienas laikā. Katru dienu gatavojiet šo maisījumu pa jaunam, lai tas būtu svaigs, iedarbīgs un vitamīniem bagāts. Nepieciešamais ārstēšanas kurss – 1 mēnesis.

Šķir nākamo lapu un lasi turpinājumu

You may also like...