Novērtējiet To, Kas Jums Patiešām Ir! Patiess Sāsts No Ķirurga, Kuru Izlasot Jums Nobirs Asaras!

Ārsts ieradās slimnīcā steigšus dodoties uz steidzamu operāciju. Ārsts ātri nomainīja savas drēbes un devās uz operācijas bloka daļu. Iedams uz operācijas zāli, hallē stāvēja pacienta tēvs, kurš ieraugot ārstu kliedza : “Kāpēc Jūs tik ilgi kavējāt? Vai Jūs nezināt, ka mana dēla dzīvība ir briesmās, vai jums vispār ir kāda atbildības sajūta?”

Ārsts pasmaidīja un teica : “Es atvainojos, es nebiju slimnīcā un šurp devos cik vien ātri varēju, saņemot zvanu… Un tagad, es vēlos lai Jūs nomierināties, lai varētu darīt savu darbu.” “Nomierinieties?!” “Ko jūs darītu, ja Jūsu dēls būtu operācijas zālē, kā Jūs tagad varētu būt mierīgs, ja jūsu dēls tagad mirtu?”, dusmīgi nopūta tēvs.

Ārsts vēlreiz pasmaidīja un atbildēja : “Es teikšu to, ko Job teica Svētā grāmatā – “No putekļiem nācām, par putekļiem kļūsim, slavēts Dieva vārds”. Ārsti nevar pagarināt dzīvi, ejat un aizlūdzat par savu dēlu, mēs darīsim visu iespējamo, teica ārsts.

“Teikt šādus vārdus, kad tas nav Jūsu dēls, noteikti ir viegli”, nomurmināja tēvs. Operācija norisinājās vairākas stundas,  pēc kuras ārsts izgāja ārā laimīgi sacīdams. “Paldies Dievam, Jūsu dēls ir dzīvs!” Negaidot tēva atbildi, viņš vien piebilda, ka par jebkādiem jautājumiem vērsties pie medmāsas.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...