Sāc Katru Rīt Ar Glāzi Šī Dzēriena – Pēc 7 Dienām, Tavs Vēders Būs Jau Ievērojamāki Tievāks!

Ikvienam ir apnicis klausīties tās muļķības par mistiskām notievēšanas programmām, dažādām diētām un vēl sazin kādiem brīnumiem. Taču ir kāds BET! Šis ir dzēriens, kas pierāda unikālu iespēju – palīdzēt sagremot visu barību vieglāk, likt kuņģim strādāt labāk, pie tam izdzerot šo super dzērienu katru rītu tukšā dūšā – Jūs ne tikai iegūsiet labāku imūnsistēmu un uzlabosies vielmaiņa, bet iegūsiet labāku metabolismu!

1-20

Tomēr kāds ir šis līdzekļa noslēpums, ar ko tas atšķiras no visiem pārējiem un kāpēc par to mēs uzzinām tikai tagad?

Šis tievēšanas līdzeklis ar atzīsts par vienu no vispiemērotākajiem tiem cilvēkiem, kuri tik tiešām vēlas nomest savu lielo “riepu” un beidzot kaut ko sākt darīt lietas labā. Pats labākais šajā visā ir tas, ka brīnumaino līdzekli var pagatavot mājās un visas nepieciešamās sastāvdaļas atradīsies gandrīz jebkurā mājsaimniecībā, tad nu ar, ko lai sāk?

1-20

Nepieciešamās sastāvdaļas : 

Viens ābols
Viens banāns
Viens bumbieris
Viens selerijas gala kāts
300 grami spinātu
0,75 mililitri ūdens.

Pagatavošana : 

Pagatavošana varētu likties sarežģīta, bet tā nebūt nav. Vispirms būs nepieciešams visas sastāvdaļas sagriez mazos gabaliņos. Tad visi sasmalcinātie gabali ir jāievieto blenderī, kur tie kārtīgi tiks sajaukti kopā vienā lielā putrā. Pēc tam viss biezā maza jāieliek bļodā, kurā beigās jāpievieno 0,75 mililitri ūdens un kārtīgi jāsamaisa.

Lietošana

Šo līdzekli var uzskatīt par vistīrāko tauku dedzināšanas kokteili. Līdzeklis ne tikai palīdzēs Jūsu vēderam palikt tievākam un skaistākam, bet arī uzlabosies Jūsu gremošanas sistēma. Līdzeklis jālieto pēc paša vēlmes, bet ieteicams to būtu lietot vismaz 4x nedēļā. Tādējādi jau pēc pirmās nedēļas varēsiet novērot efektu un ieraudzīt spogulī, kā Jūsu vēders beidzot paliek mazāks.

You may also like...