Lūk Cik Vienkārši Mājas Apstākļos Ir Izaudzēt Neierobežotu Daudzumu Piemājas Melleņu! Pavisam Ērti, Ātri Un Vienkārši!

Mellenes ir ļoti veselīgi un garšīgi augļi, ko var patērēt izejvielās, pievienot pīrāgos, kokteiļos, vai spiest savā sulā.Tie piedāvā daudzus veselības pabalstus, tai skaitā:

– Tās novērš asins holesterīna bojājumus.

– Tās aizsargā funkciju smadzenēs un novērš atmiņas zudumu sakarā ar augstu antioksidantu saturu.

– Tās ir bagātas ar barības vielām, bet maz kaloriju, kā kauss nodrošina 3,6 gramus šķiedrvielu, 24% no jūsu ieteicamās diennakts devas C vitamīna un 36% no K vitamīna.

– Viņas ir konstatētas, lai samazinātu asinsspiedienu un samazināt sirds un asinsvadu riska faktorus. Viens pētījums parādīja, ka dienas deva 50 grami uz šiem augļiem 8 nedēļas, izraisīja 4-6% asinsspiediena pazemināšanos.

– Tās ir bagātas ar antioksidantiem, kas novērš novecošanās pazīmes, bojājumu DNS, un vēzi. Pētījums parādīja, ka ikdienas patēriņš melleņu sulas samazināja efektu DNS bojājumos par 20%.

Tagad Jūs varat audzēt neierobežotu daudzumu šo labvēlīgo augļu mājās, un tas ir kā:

Atrast pareizu vietu

Meklējiet perfektu vietu jūsu melleņu krūmam, jo tai ir vajadzīga augstas kvalitātes augsne un daudz saules gaismas. Saules gaisma sniegs nepieciešamo apstākļus fotosintēzei, kas ir būtiski, tās izaugsmei, un augsne atbalstīs šo procesu.

Ja jums ir liels dārzs, izvirzīta gulta ir ideāla, jo ūdens darbosies visā augsnē, sniedzot nepieciešamo mitrumu. Ja jūs dzīvojat dzīvoklī, jums vajadzētu iegādāties terašu konteineru.

Pietiekama telpa

Šis krūms prasa līdz 6 pēdām telpas paplašināt dabiski. Ja jums augt vairāk krūmus, tām būtu jābūt 2,5 līdz 3 pēdu attāluma starpai.

Stādīšanas process

Lielākajā daļā pasaules valstu, tas ir labākais, lai stādīt melleņu krūmu rudenī vai pavasarī. Savirmot saknes ar rokām, un nodot to augsnē, pievienot vairāk augsni ap tiem, un pat uz leju virsējo augsnes slāni. Tad, ūdens, tas ir labi, jo tā ir sekla iesakņošanai, un ir hidratēts.

Augsne ir labi drenēta. Ideāla augsne šim krūmam ir skāba, ar 5,0 pH vērtību.

Mulčēšana

Lai iegūtu vislabāko efektu, izmantojiet zāģu skaidas, bet jūs varat izmantot arī priežu mizas, mizu mulča, skābes ceļojumu vai zāles izgriezumu. Pievieno 2-4 vainagus, lai saglabātu mitrumu augsnē un novērstu izaugsmi nezālēm.

Atkārtojiet šo vienu reizi gadā, un atceries neizmantot mizu vai zāģskaidas no ciedra vai sakrankoku.

Atzarošanas

Kad krūms sāk attīstīties, sākat atzarot to regulāri, jo tas ļaus spēcīgāk zariem augt visvairāk enerģiskiem, un tas atbalstīs veselīgu augšanu augam.

Tas atbalstīs optimālu izaugsmi melleņu krūmam un izvairīties no pāragiem augļiem, tāpēc augļi būs lieli. Kad viņi parādās, atvienojiet lielākā daļa ziedu ziedēšanu. Mirušie zari jānoņem, izmantojot šķēres vai mazu griešanas mašīnu.

Šķir nākamo lapu un uzzini pašu galveno procesu, kas jāievēro, lai audzētu mellenes mājas apstākļos. Šis punkts ir ļoti svarīgs!

You may also like...