Šī 19 Gadus Vecā Sieviete Nolēma Pārdot Savu Nevainību Internetā – Lūk Kādas Bija Sekas!

Izmantojot internetu tu vari pārdot un nopirkt praktiski visu. Sākot no pārtikas produktiem, beidzot ar elektronikas ierīcēm un sadzīves lietām. Taču tas nebūt nav viss, tiešsaistē ir iespējams pārdot un nopirkt ne tikai to vien! Internets mūsu dzīvi padara vieglāku, jo ar dažiem klikšķiem varam nopirkt to, ko sen esam kārojuši, pat nebraucot uz veikalu. Tiešsaistē ir miljoniem pārdevēju, kas apmierinās jebkuru Jūsu vēlmi. Bet ir viena sieviete, kas pārdod kaut ko ļoti īpašu… Un tā ir viņas nevainība!

1

Iepazīsties ar Lindu, 19 gadus veco studenti no Maskavas.

2

Viņa ir tiešsaistes pārdevēja un pārdod ļoti daudz dažādu lietu, taču nu viņa ir gājusi uz priekšu un nolēmusi, ka vēlas pārdot savu dārgo nevainību.

3

Viņas sludinājums ir uzrakstīts šādi : 
Sveiki visiem! Mans vārds ir Linda. Esmu dzimusi mazpilsētā ar nosaukumu Kemanka, kas ir kreisajā krastā pie Piedņestras, Moldovā. Esmu uzaugusi stingrā reliģiskā ģimenē. Man vecāki iemācīja būt laipnai un patiesai, tā pat godāt cilvēkus, kas atrodas ap manis, un es par to esmu ļoti pateicīga.

4

Es devos uz baznīcu, lasīju bībeli un dziedāju pat baznīcas korī. Man tiešām patīk dziedāt. Visi saka, ka man ir mīksta un patīkama balss. Man patika mana dzīve, taču man nekad nebija ļauts iet uz naktsklubiem, vai tikties ar puišiem, ko dara gandrīz visi jaunieši.

5

Tā, kā ir laiks domāt par savu nākotni, es bieži vien domāju, par ko strādāt un par ko mācīties. Pēc sarunām ar saviem vecākiem es nolēmu pārcelties uz Maskavu. Tagad esmu 19 gadus veca. Esmu iestājusies augstskolā un nākotnē grasos kļūt par matemātikas skolotāju, jo es tiešām dievinu bērnus un man padodas matemātika.

Beigu beigās, viņa uzraksta nelielu rindiņu par to, ka vēlas pārdot savu nevainību un viņai esot visi nepieciešamie dokumenti, lai to pierādītu. Taču šis visticamāk izmisuma pasākums nebeidzās labi. Simtiem vīriešu katru dienu sāka terorizēt Lindu un drīz vien augstskolā par to uzzināja gandrīz visi, viņa apkaunoja ne tikai sevi, bet arī visu savu ģimeni, kas nekad neko tādu Lindai nevarēs piedot, jo viņas reliģija neko tādu neatļauj darīt!

You may also like...