Kad Tu Naktī Pamosties, Lai Dotos Uz Tualeti – Vienmēr Atstāj Vienu Aci Aiztaisītu – Lūk Kādēļ Tas Ir Ļoti Svarīgi!

Cilvēka ķermenis strādā visu laiku, pielāgojoties  tā videi. Ir dažas viltības, lai palīdzētu jums pārspēt  savu ķermeni .

Aizvēriet vienu aci
Ja tu pamosties nakts vidū, lai ietu uz vannas istabu, centies saglabāt tikai vienu aci atvērtu. Jo, ja spilgta gaisma no spuldzes iekļūst abas acīs, jūsu ķermenis padomās, ka ir pienācis laiks mosties un tāpēc jums būs vairākas grūtības aizmigt vēlreiz. Tomēr, ja jūs paturēsiet vienu aci aizvērtu, jūsu smadzenes  pielāgosies daudz vieglāk tumsai, un jums būs iespēja aizmigt ātrāk.

Velciet ausi
Nākamreiz, kad ir darīšana ar galvassāpēm, velciet ausi . Nervu ceļi ap jūsu ausīm var palīdzēt atpūtināt  visu ķermeni. Paņemiet savu ausi starp īkšķi un rādītājpirkstu un velciet viegli uz augšu un uz leju. Tas atbrīvo svaigu šķidrumu uz smadzenēm un dot tai  papildus barošanu.

Veids kā norīt tabletes
Ja jums ir problēmas  ar medikamentu  rīšanu, mēģiniet šo: ielieciet tableti mutē un lieciet galvu uz priekšu, pirms norīšanas. Kad esat noliecies uz priekšu, jūsu “bezdelīga”  refleksā tiek aktivizēta un ķermenim  jānorij tableti pašam.

Šķir nākamo lapu un lasi vēl daudz citus padomus!

You may also like...