Paņem un uzzini savu Karmu vadoties pēc sava dzimšanas datuma izmantojot šo Tabuliņu

Saskaņā ar budistu mācībām jūsu liktenis ir cieši saistīts ar jūsu dzīves karmu, ko ietekmē jūsu dzimšanas gads. Šajā uzskatu sistēmā tiek uzskatīts, ka dvēselei ir spēja atdzimt līdz pat deviņām reizēm, un katrs jauns iemiesojums izceļas ar raksturīgu Meva, kas būtībā ir dzimumzīme vai nospiedums. Šis Meva glabā slēptās zināšanas par jūsu iepriekšējām dzīvēm un karmu, kas jūs sagaida turpmākajās eksistencēs. Lai gan Meva aprēķināšanas process var būt sarežģīts, šajā rakstā mēs sniegsim vienkāršotu versiju. Attiecīgos datus skatiet pievienotajā tabulā. Jūsu unikālais dzīves numurs atbilst jūsu dzimšanas gadam, kā norādīts.

  1. Cilvēkiem, kuriem ir šāda domāšana, ir tendence uz nemierīguma un negatīvisma izjūtām. Tā vietā, lai veiktu proaktīvus pasākumus, viņi mēdz pielāgoties savai apkārtnei. Neskatoties uz savu draudzīgo un aicinošo ārējo izskatu, viņi var izrādīt spītīgu attieksmi. Turklāt viņi var cīnīties ar atkarību no tādām vielām kā narkotikas vai alkohols. Nav nekas neparasts, ka viņi saskaras ar veselības komplikācijām, kas saistītas ar tādiem orgāniem kā aknas, urīnpūslis, dzemde un reproduktīvā sistēma.

Personas, kuras piedzīvo garastāvokļa svārstības un cīnās ar depresiju, bieži alkst pēc pieķeršanās, pat ja viņiem nav īpaši romantiskas noslieces. Viņu emocionālā stāvokļa dēļ ir ieteicams izvairīties no augsta stresa profesijām. Pirms darbību veikšanas ir saprātīgi iesaistīties rūpīgā plānošanā un pārdomātā apspriedē. Šo personu profesionālās dzīves trajektoriju var pielīdzināt ūdens plūstamībai un pielāgošanās spējai.

2. Vietējie iedzīvotāji šajā konkrētajā apgabalā ir pazīstami ar savu laipnību un cieņu pret citiem, nekad nepārkāpjot nekādas robežas vai ir pārlieku uzstājīgi. Lai gan viņi, iespējams, neizraisa pārliecību, viņu uzmanība detaļām ir nepārspējama, jo viņi rūpīgi pievērš uzmanību pat mazākajiem sava darba aspektiem. Viņi ir izcili savās jomās, lai gan viņiem, iespējams, nepiemīt dabiskās spējas ieņemt vadošās lomas. Parasti viņu labākie dzīves gadi ir 45–47 gadi. Proti, viņi bieži vien mīl saldus gardumus un viņiem ir nosliece uz svara pieaugumu. Turklāt viņi bieži saskaras ar karmiskām sekām, kas izpaužas kā problēmas, kas saistītas ar mugurkaulu, ādu, zarnām un asinīm. Ir ieteicams ievērot piesardzību, noslēdzot ar viņiem partnerattiecības. Šādās situācijās ir saprātīgi paļauties uz saviem instinktiem, nevis tikai paļauties uz racionālu domāšanu.

Lai gan kompensācija var būt pieticīga, ir obligāti jāizvairās no azartspēļu spēlēšanas, jo ir iespējamas nopietnas sekas, piemēram, slepkavība, pašnodarīts kaitējums vai vardarbīga uzvedība. Ja cilvēks sliecas uz profesionālu ceļu, vislabvēlīgākie ceļi ir valsts dienestā, vides saglabāšanā, lauksaimniecībā vai profesijās, kas ietver sadarbību ar citiem.

3. Šīs konkrētās grupas dalībnieki uzrāda ātru nobriešanas ātrumu, ko pavada pārliecināta izturēšanās, kas izstaro jauneklīgu cerību. Lai gan viņu nelokāmais pozitīvisms ir slavējams, viņi var arī izrādīt spītību un nevēlēšanos paciest noteiktas situācijas, bieži cīnoties ar pieņemšanu. Parasti vecuma diapazonā no 34 līdz 38 gadiem viņi mēdz koncentrēties uz īstermiņa plāniem un gūst prieku, iesaistoties rotaļīgā valodā. Viņiem ir spēcīga fiziskā sagatavotība un spēks, lai gan viņiem var rasties vājums kājās un dažkārt ar nervu sistēmu saistītas problēmas.

Šāda veida indivīdi ir īpaši pakļauti atkarību attīstībai, jo īpaši vielu ļaunprātīgai lietošanai. Nav ieteicams atteikties no šāda ieraduma. Viņiem ir tendence uz impulsivitāti un tiešumu, kā arī nepietiekamas finanšu plānošanas iespējas, kas izraisa ekonomiski neilgtspējīgu dzīvesveidu un naudas taupīšanas problēmas. Optimāls lēmums būtu izvēlēties profesiju, kas nodrošina pašizpausmes iespējas, piemēram, mācīšana, publiska uzstāšanās, rakstīšana vai mūzika.

4. Šī personības tipa indivīds izstaro optimisma sajūtu, tomēr to mazina bažīgums, kas savukārt padara viņus atvērtus un saprotošus. Viņu ietekmīgākie gadi ir aptuveni 38 gadi, un fizisko īpašību ziņā viņiem ir smalks ķermeņa uzbūve un ievērojama, paaugstināta piere. Viņu elpošanas un zarnu sistēmas ir mazāk attīstītas, padarot tās uzņēmīgas pret dažādām slimībām. Mātītes, kurām ir šāda karmiskā attieksme, ir pakļautas problēmām, kas saistītas ar viņu reproduktīvajiem orgāniem.

Personas, kurām piemīt izcils fiziskais skaistums, savu maksimumu bieži piedzīvo jaunībā. Tomēr jēgpilnu un noturīgu attiecību nodibināšana ar citiem, kā arī ģimenes veidošanas ceļojums viņiem var sagādāt grūtības. Šīs personas bieži ir pakļautas maldināšanai, izmantošanai un ir pakļautas lielākam finansiālu neveiksmju riskam. Viņiem piemērots karjeras ceļš var būt tādās jomās kā pasākumu vadīšana vai iesaistīšanās sabiedrībā.

5. Cilvēku sarežģītā daba sakņojas tiem raksturīgajā neskaidrībā. Nav nekas neparasts, ka indivīdiem piemīt īpašības, kas vienlaikus ir tikumīgas un ļaunas, izvirtušas un ļaunas, kā arī vadītas un dīkās. 42 gadu vecumā sākas mēģinājumu fāze, ko raksturo pirmatnējs izdzīvošanas instinkts. Tas izpaužas ar spēcīgu fizisko uzbūvi, kas ļauj organismam autonomi cīnīties ar dažādām slimībām. Tomēr pastāv arī uzņēmība pret tādām slimībām kā audzēji, drudzis, hipertensija, kā arī kuņģa-zarnu trakta un hematoloģiskie traucējumi.

Cilvēki, kuriem piemīt gan pašpārliecinātība, gan vēlme pēc pieķeršanās, mēdz atstāt paliekošu iespaidu, lai kur viņi dotos. Lai gan viņi reizēm var piedzīvot neveiksmes, viņu spēja atgūties ir patiešām ievērojama. Iesaistīšanās azartspēļu aktivitātēs var izraisīt atkarību, izraisot impulsīvas darbības un iespējamu sabrukumu. Tomēr personas ar šīm īpašībām ir labi piemērotas vadošiem amatiem, kas ļauj viņiem izmantot savas unikālās stiprās puses.

6. Personām, kas ir daļa no šīs konkrētās grupas, piemīt ievērojamas intuitīvas spējas un piemīt raksturīgs talants gan līdera, gan inovācijas jomā. Viņiem ir cēls tieksmes un viņi cenšas tos piepildīt, cik vien labi spēj. Tomēr viņi mēdz izrādīt pārmērīgu apmierinātību un nepatiku pret risku. Viņu dzīves virsotne parasti tiek piedzīvota aptuveni četrdesmit gadu vecumā. Fiziskā sastāva ziņā viņiem ir slaids un ļoti saspringts ķermeņa uzbūve, taču tie ir pakļauti ātram nogurumam, nervu sabrukumam, biežai migrēnai un dažādām slimībām, kas ietekmē elpošanas, skeleta un sirds un asinsvadu sistēmas.

Personām, kurām ir tieksme gan uz vadību, gan uz atbildību, bieži vien piemīt spēcīgas spējas finanšu pārvaldībā. Šīs personas raksturo viņu tieksme tērēt kopā ar saviem ienākumiem, lai gan viņu rezultāti nav pastāvīgi labvēlīgi. Vēstures gaitā viņi ir parādījuši izcilu prasmi tādās profesijās kā uzņēmējdarbība, izglītība, runas un humānās palīdzības centieni.

7. Šāda veida cilvēki bieži cīnās ar savām emocijām sava optimisma dēļ. Viņiem piemīt izcilas pārliecināšanas un daiļrunības spējas, kā arī dabisks talants ietekmēt citus. Ja viņu spējas tiek iedragātas, viņiem var rasties aizvainojuma un dusmu sajūtas. Turklāt tie ir slaveni ar savu ievērojamo uzmanību detaļām. Pētījumi liecina, ka viņu dzīvē ir tendence atrast stabilitāti ap 40 gadu vecumu. Progresu var kavēt vientulība, jo tas var izraisīt panākumu gūšanai nepieciešamās neatlaidības trūkumu. Turklāt izolācija var izraisīt fizisku vājumu un iespējamās komplikācijas ar dažādiem ķermeņa orgāniem, tostarp aknām, kuņģi, nerviem un reproduktīvo sistēmu.

Šīs būtnes piešķir prioritāti savai autonomijai un izrāda saprātīgu raksturu, kad runa ir par kompanjonu izvēli. Viņu rūpīgums un uzmanība detaļām padara viņus par piemērotiem kandidātiem, lai gūtu panākumus tādās profesijās kā jurisprudences vai finanses.

8. Cilvēkiem, kuriem piemīt šīs īpašības, piemīt neatlaidības un pašpārliecinātības iezīmes, kas izrāda nelokāmu uzticību savai pārliecībai. Viņi sliecas uz konservatīvu domāšanas veidu un var mēģināt uzspiest savu viedokli citiem. Neskatoties uz to komponēto ārpusi, tiem piemīt milzīga iekšējā noturība. Fiziskuma ziņā tie mēdz būt izturīgi un izturīgi, taču tie var būt arī pakļauti veselības kaitēm, piemēram, aterosklerozei, hipohondrijai un problēmām, kas saistītas ar mugurkaulu un nerviem.

Viņam bija plašas zināšanas sirdslietās; tomēr viņš izrādīja intereses trūkumu par ģimenes dibināšanu. Tā vietā viņš uzsvaru uzsvēra uz panākumu gūšanu agrā vecumā un finansiālas stabilitātes sasniegšanu vēlākajos dzīves posmos. Uzticamība un neatlaidība bija vissvarīgākie viņa profesionālajos centienos.

9. Personām, kurām piemīt šis konkrētais raksturs, ir paaugstināts jutības un emocionālās atsaucības līmenis. Lai gan viņu dzīve var būt dzīvespriecīga, viņiem var pietrūkt mērķtiecības. Viņiem ir tendence uz nepacietību, impulsivitāti un tieksmi kritizēt citus. Šīs ideālistiskās būtnes rada lielas cerības pret apkārtējiem, kas bieži izraisa biežas pārmaiņas romantiskās partnerattiecībās. Neņemot vērā materiālo bagātību, viņi aptver dažādu dzīves aspektu pagrimumu pusmūža laikā. Šim ķermeņa tipam parasti raksturīgs vidējs augums, kā arī spēcīga un pielāgojama fiziskā struktūra. Tomēr to bieži nomoka tādas kaites kā sirds, asins un nervu sistēmas traucējumi, kā arī atkārtotas bezmiega epizodes.
Panākumu valdzinājums nenoliedzami valdzina tos, kuri to piedzīvo. Ja indivīdu rīcībā ir ievērojami finanšu resursi, viņiem bieži vien trūkst vēlmes iegūt kaut ko, kas viņiem varētu pietrūkt. Šo parādību bieži novēro indivīdi, kurus piesaista diplomātijas, aktiermākslas un tēlotājmākslas profesijas, jo viņus īpaši apbur veiksmes valdzinājums.

You may also like...