“Par veseliem 40 gadiem jaunāka!” Alla Pugačova pārsteidz visu pasauli ar sevis uzņemto fotogrāfiju!

Kurš gan nezina slaveno Allu Pugačovu un viņas stilu, kas ikdienas ritmā tik tiešām iepriecina un saista cilvēkus visā plašajā pasaulē. Protams, ka laiks iet un arī Pugačova kļūst vecāka, tomēr tas nav iemesls, kāpēc apstāties ar savu izskatu un viņa dara visu iespējamo, lai varētu parādīt, ka tik tiešām spēj izskatīties jauna arī savā vecumā. Tieši šajā saistībā Alla Pugačova beidzot bauda pirmās pavasara brīvdienas Izraēlā, kas viņai tik tiešām ļoti patīk.

Tiem, kuri nezina ,tad Pugačovai jau ir 73 gadi, taču viņa acīmredzami izskatās krietni jaunāka un par to nekādā veidā nekaunas parādīt arī citiem. Tas ir ļoti labi, jo viņa parāda, ka viņa to spēj un vienmēr var ietekmēt. Protams, ka Pugačovai patīk arī parādīt savu seju sociālajos tīklos un viņa to nekaunas darīt, tāpēc izlēmusi to atkal izdarīt lielākā mērogā vairāk cilvēku! Tas tik tiešām ir, kas satriecošs, jo viņa izskatās vairāk nekā 40 gadus jaunāka.

Fotogrāfijā ir Pugačovas sejas tuvplāns, mākslinieci grūti identificēt, it kā viņa būtu 40 gadus jaunāka!

Šajā pavasara fotogrāfijā Alla izmanto brūnu grimu, lai akcentētu savas acis un lūpas.

Tā kā aiz mākslinieka ir redzams uzraksts ebreju valodā, ir skaidrs, ka fotogrāfija patiešām ir uzņemta Izraēlā, nevis arhīva fotogrāfija.

“Priecīgu pavasara pirmo svētdienu,” Alla parakstīja šāvienu.

Ieraksta komentāros Ala fani priecājās par jauno mūziķi, kura saņēma neskaitāmus komplimentus un novēlēja veselību un laimi. Lūk arī viņa ievietotā bilde :

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey)

You may also like...