Pavļuts burtiski vai “noliek” nevakcinētos un paziņo, kas ar viņiem notiks tālāk – Biedējoši….

Dzīve pēc mājsēdes būs un, kā nolemts pirms tās stāšanās spēkā, vīrusa vakcinācijas un vīrusa slimnieki varēs piekļūt pakalpojumiem “zaļā modelī”, ko sola veselības ministrs Daniels Pavļuts (A/P !) TV24 raidījumā “Nedēļa. Post scriptum”. Tiem, kuri nesaņems vakcinācijas sertifikātu noteiktajā termiņā, joprojām būs ierobežojumi, un daži var tikt uz laiku atstādināti no darba. Tas viss varētu būt tikai sākums.

“Mēs teicām, ka 15. novembrī iziesim no mājsēdes, pat ja sapratīsim, ka dati neparādīs labu ainu, novērsīsim lielāku pasliktināšanos. Iziesim no mājas, kā iegājām – tur ir “zaļā sistēma”. “Dažāda veida pakalpojumus var saņemt tikai vakcinēti un pārslimojušie cilvēki. “Nevakcinētajiem ir jārēķinās, ka nebūs pilnīgi nekādas atkāpes,” sacīja D. Pavļuts. No 15. novembra valsts sektorā strādājošajiem joprojām būs spēkā pienākums nodrošināt sadarbspējīgus sertifikātus. Tie ir valsts un pašvaldību darbinieki, ārsti, skolotāji un citi. “Pārējiem, kas ir personīgi saistīti ar klientu apkalpošanu, otrais datums ir 15.decembris – lūdzu arī nekavēties,” aicināja ministrs.

Uz pašu svarīgāko jautājumu, vai obligātais pienākums vakcinēties neradīs sekas, piemēram slēgtus mazos veikalus lauku reģionos, veselības ministrs tam visam atbildēja pavisam noraidoši : “Protams, kaut kādas sekas tam visam varetu būt, bet domāju, ka viņas būs mazakas nekā šobrīd kādam tās liekas. Es vienkārs zinu, kā ir tie visi cipari. Cilvēku skaits, kuri nebūs paspējuši uz 15. novembri vakcinēties. Tiksim galā! Un tie, kuri nebūs uzsākuši potēties līdz šim termiņam, jārēķinās ar to, ka nebūs nekādas atkāpes, būt atstadināšanas, kā paredzēts!”

Pēc Pavļuta domām, iespējamās sekas saistībā ar tiem, kuri centīsies turēties pretī vakcinācijai, ir daudz mazākas nekā tas grūtības, kuras jau tagad kā sabiedrība pārdzīvojam – pat 50 nāves dienā, noslēgta ekonomika un mājsēde. “Es vienkārši domāju, ka mums vairs nav izvēles. Tās ir nepatīkamās sekas ir daudz mzākas par to, kas mums pašlaik ir jānovers,” uzskata Pavļuts.

Pēdējā laikā nav sacācis no Pavļuta dzirdēt daudz izteikumus, jo viņš visu laiku “līgojās” uz sava veselības ministra amata, taču tagad ar savu pateikto burtiski piespiež vakcinēties visiem, savādāk nekas labs šos cilvēkus vairs nesagaida.

Avots

You may also like...