Latviju šodien pāršalkusi ļoti skumja vēsts… Miris zināms cilvēks

Šodien ticis paziņots, ka Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras galvenā iecirkņa kriminālpolicijas nodaļa kopā ar Valsts Policijas Kriminālizmeklēšanas lietu pārvaldi veica veselu virkni ar izmeklēšanas darbībām, kuru rezultātā noskaidrojies, kas patiesībā noaticis ar bezvēsts pazudušos Edmundu Laurecki.

Policija atklāj, ka viņš diemžēl ticis atrasts miris un saistībā ar notikušo jau ir uzsākts kriminālprocess un aktīva izmeklēšanas gaita, lai noskaidrotu, kas patiesībā ir noticis. Tomēr tas nebūt nav viss un jāņem vērā, ka ir vairāki faktori.

Pašlaik Valsts policija jau ir izteikusi milzu pateicību pilnīgi visiem, kuri piedalījās vīrieša meklēšanā. Tāpat ir jāņem vērā fakts, ka 1990. gadā dzimušais Edmunds bija pazudis jau kopš 2020. gada 7. Jūnija, kas ir jau labu laiku atpakaļ.

Pēdējā vieta, kur viņš bijis manīts – esot Kocēnu novadā. Viņa dzīvesbiedre vairākos sociālajos tīklos jau norādījusi, ka šāda pazušana viņam ir ļoti neraksturīgi. Viņa izteikusies, ka pēc aculiecinieku teiktā, viņš iekāpis tumšas krāsas BMW automašīnā un aizbrauca nezināmā virzienā.

Automašīnas identifikācijas zīmes nav zināms, bet pastāv iespēja, ka tās ir fiksētas kādās kamerās, kas izvietotas pašvaldībā vai privātīpašumos, tomēr tas izmeklēšanas gaitā tiks pētīts tālāk.

Viņš bija ģērbies darba drēbēs un līdzi paņēmis tikai savu viedtālruni. Policija nekādā veidā neuzskata, ka Edmunda pazušana varētu būt saistīta ar ko vardarbību, par ko ģimene ir pilnībā pārliecinā. Edmunda meklēšanā tika apzināti visi draugi un radi un visi kā viens saka, ka Edmundam šāda pazušana nekad nav bijusi raksturīgi, kas ir pats dīvainākais.

Izmeklēšana noteikti turpināsies un jāgaida vairāki slēdzieni par to, kas tad tiks paziņots vēlāk un kāds bijis nāves cēlonis.

Avots

You may also like...