Vai Vari Iedomāties, Ko Var Iegādāties Ķīnas Centrāltirgū? Mēs Tev Parādīsim!

Vai spējat iedomāties, kas ir atrodams Ķīnas tirgū, ja ņemam vērā faktu, ka aptuveni 85% pasaules ražojumu nāk tieši no Ķīnas un tās kaimiņvalstīm?
Tomēr šoreiz runa ies par tirgu, kurā galvenokārt tiek pārdots tikai ēdiens, līdz ar to – mēs to droši varētu salīdzināt ar visiem zināmo un Baltijā slaveno Rīgas tirgu.

Jāņem vērā, ka Ķīnas ēdienkarte krasi atšķiras no Eiropiešu ēdienkartes, tieši šī iemesla dēļ, daudz kas no redzamā varētu šķist pretīgi vai pat nepieņemami, taču tāda ir Ķīna un viņu ēdienkarte, vai viņi spēs mūs pārsteigt?

befunky-collagepppppp

Jāteic, ka šajā vietā Jūs atradīsies pasaulē neparastākos ēdienus, saldumus, garšvielas un ēdienus, kuru nekad paši nemaz nespētu iedomāties. Tāpat šajā tirgū ir pieejama neskaitāmu dzīvnieku gaļa, kura Eiropā nebūtu ētiski pieļaujama.

Lielākā atšķirība starp Eiropas un Ķīnas tirgu ir tāda, ka Ķīnā tirgū var ieraudzīt tik tiešām visu. Ja mēs tirgū ieraudzītu kāda dzīvnieka gaļu, kuras izcelsme nemaz nav zināma vai izskatītos aizdomīga, mums nekavējoties būtu jāziņo, turpretī Ķīnā ir atrodama gaļa no neskaitāmiem pasaules dzīvniekiem, nemaz nerunājot par ķīniešu končām un dažādiem saldumiem, kuru sastāv pilnīgi “gāž” no kājām. Tad nu lūk!

ko-var-atrast-kinas-tirgu-5

Mēs veikalos esam pieraduši, ka ejot garām stendiem mums paveras bulciņu, konfekšu vai maizīšu stendi, tomēr Ķīnas tirgos visizplatītākie ir gaļas stendi, kur tu ar savām rokām vari paņemt jebkādu gaļas gabalu.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu!

You may also like...